Reedel 27. jaanuaril Kõrvemaal peetud Harjumaa koolidevahelistelt teatesuusatamise võistlustelt võitsid meie kooli suusatajad viie medalikomplektiga rändkarika.

Kuldmedali võitsid meie kooli 10. - 12. klassi tüdrukud Mari-Ellen Aaman, Kristel Rebane, Janette Roopa, Getter Annette Oja. Hõbemedalid riputati kaela 8. - 9. klassi poistele Andreas Možajev, Karel Taal, Kaur Taal, Stefan Lootus ning 6. - 7. klassi poistele Freddy Gunin, Rain Roos, Gregor Tisler, Jakob Mattias Oja. Pronksmedalid kuulusid 6. - 7. klassi tüdrukutele Carmen Pajuste, Anett Kirt, Joanna Roopa, Mariella Soom ja 10. - 12. klassi poistele Alger Paalberg, Georg Raudla, Karl Taal, Martin Peegel. Oma panuse karikavõitu andsid ka kuni 5. klassi poisid neljanda kohaga ja kuni 5. klassi tüdrukud ja 8. - 9. klassi tüdrukud 6. kohaga.