Meie koolis toimib õppetugi põhimõttel:

I tasand - Abi õpilase juurde
II tasand - Õpilane abi juurde

Esmalt proovitakse õpilast abistada tema loomulikus keskkonnas- klassiruumis. Kui esimese tasandi abi ei osutu tulemuslikuks liigub õpilane tugimeetmete juurde. Selline süsteem toetub kaasava hariduse põhimõtetele ja kindlustab õpilasele mitmekülgse ja läbimõeldud toe.

visuaal

Maarika Rohi - õppetoe juht: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Õppetoe juht toetab ja koordineerib haridusliku erivajadustega õpilaste õpet koolis. Teeb koostööd lastevanemate, õppetoe meeskonna, õpetajate ning kooliväliste partneritega.

Jane Peters- sotsiaalpedagoogi kohusetäitja: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Sotsiaalpedagoog on erapooletu abiline. Vajadusel vahendab õpilase ja kaasõpilase või aineõpetaja kriitiliseks muutunud suhtlemist, vajadusel kaasab lapsevanemad ja spetsialistid või aitab suhelda politseiga. Sotsiaalpedagoogi pädevuses on kokku kutsuda ümarlaud, mis keskendub konkreetse lapse abistamisele kõigi teemaga seotud inimeste ühistöös.

Astrid Rõuk- koolipsühholoog: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Koolipsühholoogi töö on suunatud sellele, et toetada õpilaste arengut ja koolis edasijõudmist. Koolipsühholoog abistab õpilasi nende suhtlemise, käitumise, õppimise ning emotsionaalsete probleemide puhul. Selgitab koostöös eripedagoogiga välja õpiraskuste põhjuseid, kasutades teaduspõhist litsenseeritud hindamisvahendit. Vajaduse korral nõustab koolipsühholoog lapsevanemaid, kooli juhtkonda ja õpetajaid. Samuti aitab ta kaasa kooli kui terviku paremale toimimisele.

Piret Kukk- eripedagoog: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Birgit Nurmik- eripedagoog: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Eripedagoogi töö on välja selgitada põhjus, miks konkreetse õpilase jaoks on üks või teine aine raske ning leidma sobiva võtte või meetodi, et õppimine oleks jõukohane. Eripedagoogi töö on äärmiselt vajalik ja vastutusrikas, et aidata hariduslike erivajadustega lastel õppida ja uusi teadmisi omandada. Eripedagoog arendab õpilase tähelepanu- ja keskendumisvõimet, mõtlemisprotsesse, mälu ja kõnet. Oma tööga aitab eripedagoog nii erivajadustega õpilasi nende vanemaid ja õpetajaid.

Allpool leiate lingi tugispetsialistide aja broneerimise süsteemiga.

Saate kohtumiseks broneerida aja koolipsühholoogide ja eripedagoogiga.

Broneeri aeg siin: https://tinyurl.com/broneeritugi