Reedel, 13. detsembril selgitati Viljandis 1. - 3. klassi poiste vabariiklikud piirkonna meistrid rahvastepallis.
Meie kooli poisid võitsid vabariigis suurepärase I koha. Kuusalu Keskkooli kuldsesse võistkonda kuulusid Arco Kirsiste, Georg Salupuu, Jarl Aaron Holmar, Raho Masing, Karl Markus Treumuth, Ats Arulo, Riko-Marten Rada ja kapten Uku Gregor Randes. Kuusalu võistkonna parima mängija eriauhinna sai Riko-Marten Rada.
Võistkonda treenib ja juhendab õpetaja Sergo Treufeld. Palju õnne kõigile!

6. detsembril toimus Keilas Harjumaa koolidevaheline meistrivõistlus teateujumises, kus Kuusalu Keskkool oli esindatud 8 võistkonnaga nii põhikoolist kui keskkoolist.
6.-7. klasside tüdrukute võistkond (Maarja Katherine Link, Emma Sofia Lootus, Anni Mari Laupmaa, Kertu Seinoja) saavutas II koha. 6.-7. klasside poiste võistkond (Arti Heinmaa, Mikk Kirsimaa, Kaspar Klemmer, Madis Hurt) saavutas samuti II koha. Keskkooli tüdrukute võistkond (Ingrid Rebane, Kerstin Trei, Egle Privoi, Mari Masing) saavutas III koha. Üldarvestuses sai Kuusalu ujumises II koha ja sellega tagasime Harjumaa koolide kompleksarvestuses I KOHA, edestades Jüri Gümnaasiumi 1 punktiga! Õnnitleme ja täname kõiki võistlejaid!

13. novembril selgitati Kehras 1.- 3. klassi poiste Harjumaa meistrid rahvastepallis. Harjumaa koolidevahelisel võistlusel osales kokku 28 kooli. Meie kooli poisid võitsid suurepärase esikoha! Võidukasse Kuusalu Keskkooli võistkonda kuulusid Ats Arulo, Arco Kirsiste, Jarl Aaron Holmar, Raho Masing, Georg Salupuu, Riko-Marten Rada, Karl Markus Treumuth ja kapten Uku Gregor Randes. Võistkonda treenib ja juhendab õpetaja Sergo Treufeld.
Selle võiduga tagasid poisid pääsu vabariiklikule turniirile Viljandisse. Palju õnne kõigile!

21. novembril toimus Viljandis Eesti Koolispordi Liidu võistlus kuni 5. klassi tüdrukute rahvastepallis. Kuusalu tüdrukud saavutasid 4. koha. Võistkonnas mängisid: Pippa Veeremets, Kertu Kivistik, Sandra Narusk, Norah - Ly Kiil, Kadi Arro, Kätlin Arro, Keitlyn Volkov ja Johanna Lee Eeriksoo. Juhendas õpetaja Ingrit Keerma. Palju õnne!

31. oktoobril toimus Kiilis Harjumaa koolidevaheline rahvastepallivõistlus 4.- 5. klassi tüdrukutele. Osales 32 võistkonda 30 koolist. Kuusalu Keskkooli tüdrukud saavutasid esimese koha ning neile riputati kaela kuldmedalid.
Võistkonnas mängisid Keitlyn Volkov, Sandra Narusk, Kertu Kivistik, Pippa Veeremets, Kadi Arro, Kätlin Arro, Annabel Ekart ja Mariliis Tiits. Juhendas Ingrit Keerma. Palju õnne!