Harjumaa Spordiliit kinnitas spordiaasta lõplikud tulemused, mille järgi Kuusalu Keskkool on Harjumaa 2017. aasta koolidevaheliste meistrivõistluste kompleksarvestuse võitja!
7 parema ala arvestuses edestasime ühe punktiga Jüri Gümnaasiumi. Kuusalu Keskkool sai esikoha teatesuusatamises, teise koha murdmaateatejooksus, korvpallis, rahvastepallis ja kergejõustikus, kolmanda koha ujumises ning neljanda koha võrkpallis. Jalgpalli 6. koha tulemus jäi alade arvestusest välja. Kompleksarvestuse võit tuli Kuusallu juba neljandat aastat järjest. Allikas: Harjumaa Spordiliit.

Palju-palju õnne kõigile tublidele sportlastele ja nende treeneritele!

Reedel, 24. novembril selgitati Viljandis 4.- 5. klassi poiste ja tüdrukute vabariiklikud meistrid rahvastepallis. Meie kooli poisid ja tüdrukud võistlesid õpetaja Sergo Treufeldi ja Ilvard Eeriksoo juhendamisel. Tüdrukud võitsid Vabariigis kuldmedali ja poisid pronksmedali! Kuusalu KK esindasid turniiril Ruta Käärst, Hanna-Liisa Kaarmann, Liisbel Almet, Getter Väits, Maarja Katherine Link, Lisandra Kass, Mia Karoli Talvoja ja kapten Maria-Victoria Parktal. Kuusalu võistkonna parima mängija eriauhinna sai Ruta Käärst. Poiste Kuusalu KK võistkonda kuulusid Jesse Lauter, Ragnar Lepmaa, Kaur Marcus Tamre, Adrian Aio, Madis Hurt, Kent Clark Valge, Roland Treima ja kapten Tener Markus. Kuusalu võistkonna parima mängija eriauhinna sai Ragnar Lepmaa. Palju õnne kõigile!

Harjumaa parimad rahvastepalli mängijad on Kuusalus! Võistkond koosseisus Hendrik Madisson, Norman Nikkarinen, Andero Parktal, Trevor Ülevaino, Markus Koemets, Kauren Kiik, Hugo Saul ja Andreas Vilbaste võitsid täna Harju koolidevahelisel 3. klasside rahvastepalliturniiril kuldmedali. Poisse treenivad Ingrit Keerma ja Sergo Treufeld. Palju õnne!

Kuusalu Keskkooli 1. - 3. klassi tüdrukud võitsid Harjumaa koolidevahelisel rahvastepalliturniiril pronksmedali! Kuusalu kooli esindasid turniiril Keitlyn Volkov, Kertu Kivistik, Kadi Arro, Norah-Ly Kiil, Mariliis Tiits, Annabel Ekart, Reti Roos ja kapten Kätlin Arro. Tüdrukuid treenib õpetaja Ingrit Keerma ja võistlustel juhendas võistkonda õpetaja Ilvard Eeriksoo. Palju õnne kõigile!

Harjumaa 2017. a koolidevahelistel meistrivõistlustel 4.-5. kl tüdrukute rahvastepallis võitis Kuusalu Keskkooli võistkond hõbemedali. Sel aastal esindasid Kuusalu KK võistkonda Anna-Liisa Kaarmann, Ruta Käärst, Maria-Victoria Parktal, Getter Väits, Liisbel Almet, Lisandra Kass, Mia Karoli Talvoja ja Maarja Link. Tüdrukud teenisid teise kohaga välja osalemise Vabariiklikul turniiril. Palju õnne kõigile!