Eile 07.05 Kolgakülas Harjumaa koolidevahelisel meistrivõistlustel murdmaajooksudes näitasid Kuusalu Keskkooli õpilased väga häid tulemusi. Vaata pilte pildigaleriis!
Kuni 5kl tüdrukud võitsid I KOHA
Võistkonda kuulusid: Maia Holland, Mariliis Tiits, Keitlyn Volkov, Emma Sofia Lootus, Pippa Veeremets.
Kuni 5kl poisid võitsid II KOHA.
Võistkonda kuulusid: Hendrik Madisson, Hugo Saul, Risto Liivo, Martin Plakk, Bruno Sergio Treufeld.
6.-7. kl tüdrukud võitsid I KOHA
Võistkonda kuulusid: Elizabet Satski, Hanna-Liisa Kaarmann, Liisbel Almet, Mia Maria Lipsmäe, Anete Olkkonen.
6.-7. kl poisid võitsid I KOHA
Võistkonda kuulusid: Adrian Aio, Joonas Amer, Kaarel Priilinn, Mattias Hartikainen, Jesse Lauter
8.-9. kl poisid võitsid II KOHA
Võistkonda kuulusid: Jarek Heinmaa, Aaron Allmägi, Fredy Gunin, Argo Seljand, Karl Jaco Daniel
10.-12. kl tüdrukud võitsid I KOHA
Võistkonda kuulusid: Egle Privoi, Kristina Margot Trepp, Grettel Toomvap, Luisa Valgiste, Aidi Gerde Tuisk
10.-12. kl poisid võitsid I KOHA
Võistkonda kuulusid: Karel Taal, Matheas Trilljärv, Andreas Mozajev, Egert Gahler, Kaur Taal.