Kolmapäeval, 11. aprillil selgitati Kiilis 10.-12. klassi poiste ja tüdrukute Harjumaa meistrid võrkpallis. Meie kooli poisid ja tüdrukud võistlesid õpetaja Ingrit Keerma ja Sergo Treufeldi juhendamisel. Kuusalu Keskkooli tüdrukud võitsid suurepärase 3. koha. Kuusalu KK esindasid turniiril Mariliis Sinivee, Gätriin Hobta, Mareike Averson, Helena Samelselg, Anete Samelselg, Kristina-Margot Trepp ja Sanna Aaslav-Kaasik.
Poiste arvestuses saavutas Kuusalu KK I võistkond 5. koha ja Kuusalu KK II võistkond 6. koha.
Kuusalu KK I võistkonnas mängisid Nikolai Treiberg, Joonas Laanpere, Mattias Idavain, Raigo Seppago, Sten Hendrik Trauss, Hans Jüris ja Martin Peegel.
Kuusalu KK II võistkonda esindasid Egert Gahler, Kaspar Kiilaspää, Martin Rudakov, Brent Põhjala, Petrik Hunt, Kaur Taal ja Karel Taal. Palju õnne kõigile!

16. - 17. märtsil peeti Viljandis rahvusvaheline võrkpallivõistlus "Akzo Nobel Cup 2018". Turniiril osalesid Eesti ja Läti 10. - 12. klasside segavõistkonnad. Meie kooli võistkond koosseisus Joonas Laanpere, Mattias Idavain, Martin Peegel, Sten Hendrik Trauss, Hans Jüris, Anete Samelselg, Mareike Averson, Helena Samelselg saavutasid turniiril tubli 7. koha.
Võistkonna parima mängija auhinna sai Mattias Idavain ja üllatusmängija auhind kuulus Helena Samelseljale.

4. aprillil Kiilis peetud Harjumaa koolidevahelisel meistrivõistlusel võrkpallis saavutas Kuusalu Keskkooli võistkond III KOHA koosseisus Mari Ellen Aaman, Anete Samelselg, Mariliis Sinivee, Carmen Tiinas, Gätriin Hobta, Sanna Aaslav-Kaasik ja Mareike Averson.
Poiste võistkond (Joonas Laanpere, Karl Erich Orgusaar, Richard Raudla, Martin Peegel, Nikolai Treiberg, Mattias Idavain ja Hans Jüris) sai 4. koha. Õnnitleme tublisid sportlasi ja õpetajat Margus Keerma!

Kuusalu Keskkooli 7. - 9. klasside poisid saavutasid Harjumaa koolidevahelistel võrkpallivõistlusel tubli 7. koha. Samal turniiril mängiti välja ka Kooliliiga maakondlik arvestus, kus saavutati suurepärane kolmas koht!
Seekord esindasid Kuusalu Keskkooli võistkonda Sten Link, Rain Roos, Aaron Allmägi, Miikael Martti Vatunen, Risto Udusaar, Jakob Mattias Oja, Oskar Paiste ja Erki Proos. Poisse juhendavad õpetajad Sergo Treufeld ja Ilvard Eeriksoo. Palju õnne kõigile!

Kuusalu Keskkooli 6. klassi poisid võitsid Harjumaa koolidevahelistel võrkpallivõistlusel HÕBEMEDALI.
Finaalis tuli tunnistada koduvõistkonna Kiili paremust tulemusega 2:0. Seekord esindasid Kuusalu Keskkooli võistkonda Tener Markus, Nils-Erik Möller, Andreas Idavain, Arthur Ruse ja Arman Cedrik Kivisik. Võistkonda juhendas õpetaja Sergo Treufeld. Palju õnne kõigile!