Ootame avaldusi sügisel Kuusalu Keskkooli I klassi tulevate õpilaste vanematelt!

Palume esitada vastuvõtutaotlus 15. maiks 2020 – nii saame varakult ülevaate järgmise õppeaasta I klassi õpilaste arvust. Esimesse klassi võetakse lapsed, kes käesoleva aasta 1. oktoobriks saavad 7-aastaseks.

NB! Seoses eriolukorraga palume taotlused edastada elektrooniliselt aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Taotluse vorm on kättesaadav kooli kodulehel, aadressil http://www.kuusalu.edu.ee/vastuvott/vastuvotmistaotlus.

Lapse esimesse klassi astumiseks esitab lapsevanem (või lapse seaduslik esindaja)  järgmised dokumendid:
• vastuvõtutaotlus (kättesaadav kooli kodulehel) - esitada võimalusel 15. maiks;
• lapse isikut tõendav dokument või sünnitunnistuse originaal;
• lapse tervisekaart;
• lapse koolivalmiduse kaart;
• lapse foto 3 × 4 cm (vajalik ainult õpilaspileti taotlemisel).
Laste puhul, kes vajavad koolis täiendavat erivajaduste või eripäradega arvestamist, palume vanematel võtta ühendust koolipsühholoogiga, et leppida kokku vestluse aeg.
2020/2021 õppeaastal kooliteed alustavate laste vanemate koosolek toimub kolmapäeval, 17. juunil 2020 kell 18:00 Kuusalu Keskkooli aulas.

Lugupidamisega
Piia Palge-Lepik
Algklasside õppejuht, kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Koolipsühholoog Astrid Rõuk, kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., telefon 5291386