Kuusalu keskkool on Alustavat õpetajat toetav kool.

Ootame oma meeskonda alates 2018/2019. õppeaastast

• INGLISE KEELE ÕPETAJAT
• MATEMAATIKAÕPETAJAT
• ERIPEDAGOOGI
• LOGOPEEDI
Oled sobiv kandidaat, kui sul on kvalifikatsiooninõuetele vastav haridus või õpid vastaval alal, oled avatud meele ja koostöövõimega ning hea digivahendite kasutamise oskusega.
Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad esitada 8. juuniks 2018 digiallkirjastatult e-aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Tööleasumise aeg on 27. august 2018.

Lisainfo telefonidel 6024373 (õppealajuhataja), 6024370 (direktor) või e-aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

*****************************************************

Kuusalu Keskkool pakub tööd:

öövalvurile (tööle asumine 1. august 2018),

õpilaskodu koristajale (0,5 kohta) ja õpilaskodu öökasvatajale (tööle asumine 1. september 2018).

Täiendav info:  majandusjuhataja 5280675, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.