Aadress: Kooli, Kuusalu küla, Kuusalu vald, Harjumaa, 74601
Direktor: Vello Sats, tel. 602 4370, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Sekretär: Heli Perg, tel. 602 4371, fax: 602 4388, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Algklasside õppejuht: Piia Palge-Lepik, 602 4373, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Õppealajuhataja: Aili Kontus (5.-12. klassid), tel. 602 4373, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Majandusjuhataja: Sirje Paunel, tel. 602 4372, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Alates 1. septembrist 2017 õppeasutuste ja nende pidajate nõustamist korraldab ning järelevalvet viib läbi Haridus- ja Teadusministeerium.

Harjumaa koolide sh Kuusalu Keskkooli üle teostab järelevalvet Harjumaa piirkondlik ekspert Piret Hiisjärv, kelle kontaktandmed on: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; mobiiltelefon 56876436; lauatelefon 735 4076.

Asume Tallinnast ca 40 km kaugusel Peterburi maantee ääres. Kool jääb Peterburi maantee ja Vana Narva maantee vahele. Meid ümbritseb imeline loodus, kadakad ja männik.

2017/2018 õppeaastat alustas 632 õpilast, eelmisel õppeaastal oli veidi alla 600 õpilase. 2017. aasta kevadel lõpetas Kuusalu Keskkooli 41. lend.

Koolil on standardmõõtmetega staadion, kaks õueklassi, ilus aula ja raamatukogu, avar arvutiklass ning õpilaskodu 25 kohaga. 2007. aastal valmisid kooli männikus mänguväljak ja seiklusrada. Septembris 2008 avati Kuusalu ajaloo- ja loodusväärtuste rada ja detsembrist 2008 saab kasutada spordikeskust ja ujulat.

2012. aasta detsembris omistati koolile tiitel "Turvaline kool", millega kaasnes seinaplaat, rändkarikas jt auhinnad.

Koolis töötavad medõde, sotsiaalpedagoog, psühholoog ning logopeed.

Meie kokad pakuvad sööklas väga maitsvat koolilõunat. Vaata ka menüüd!

Koolil on oma  lipp ja logo. Koolivalsi sõnade ja viisi autor on Laine Kadajas.