1. Käesoleval nädalal viibivad Kai Peterson ja Pille Pürg õpilastega projektireisil Itaalias, neid asendavad aineõpetajate ja klassijuhatajatena meie vilistlased Annabel Kruusakivi ja Kaupo Kiilaspää.
2. Koolisöökla enam hommikuputru ei paku. Selle asemel võivad õpilased peale 1. tundi süüa võileiba ja -saia ja juua piima.
3. R, 15.novembril kell 11.45 toimub aulas I-III klasside õpilastele käsipalli mängu ja treeningu tutvustus.
4. Ainesektsioonide juhatajate koosolek toimub T, 3. detsembril 8. tunni ajal direktori kabinetis.
5. T, 19. novembril 4. tunni ajal tutvustavad aulas MTÜ Robootika esindajad õpilastele robotivõistlust FLL. Töötoas osalevad IV klassi robootikaringi lapsed ja lisaks V klasside robootikahuvilised.
6. K, 13. novembril 8. tunni ajal toimuva digikoolituse teema on arenguvestlused eKoolis ja Opiq.
7. Mälumäng Kuldne Rihukas toimub K, 27. novembril Oskar Helde klassis järgmiselt:
1.tund: V-VII klassid
2.tund: VIII-XII klassid
Seekordsed küsimused keskenduvad sporditeemale.
8. Birgit Nurmik viibib T, 12. novembril töövarjuna Jüri Gümnaasiumis.