Üleeuroopalise programmeerimisnädala Code Week raames korraldame laupäeval, 20. oktoobril kooli digisünnipäeva õpitoad järgnevalt:

10.00 - 11.30 Perepäev Lego Mindstorms robotitega. Paralleelselt toimuvad Kuusalu Keskkooli vanas võimlas kaks õpituba: ehitame Lego Mindstorms EV3 roboteid ja programmeerime neid liikuma. Õpituppa ootame 10-16-aastaseid õpilasi koos vanematega. Rühma suurus on kuni 12 õpilast. Töötuba viivad läbi õpetajad Viive Abel ja Urmas Mark. Registreeri: I töötuba ja II töötuba.

12.00-13.30 Õpituba "Perepäev väikeste robotitega" Kuusalu Keskkooli vanas võimlas. Kasutame väikeseid BlueBot roboteid ja kilematti. Lapsed joonistavad koolitee pildid, mida mööda väike robot sõidab kooli.
Õpituppa ootame 5-9-aastaseid lapsi koos vanematega. Juhendab õpetaja Viive Abel. Rühma suurus on kuni 15 last. Registreerimisel palume vanemate abi. Registreerimise link.

12.00 - 13.30 Õpituba "Perepäev 3D digikunstiga" toimub Kuusalu Keskkooli arvutiklassis. Disainime programmiga Tinkercad kingituse kooli sünnipäevaks. Parimad 3D mudelid prindime välja 3D printeriga. Eeldatav osalejate arv on 15 õpilast vanuses 10-16 aastat. Õpituba viib läbi juhendaja Urmas Mark. Registreerimise link.

Ootame aktiivset osavõttu kooli digisünnipäeva õpitubadest!