Laupäeval, 20. oktoobril on koolis digiõppepäev.

5.-12. klassides on teemaks „Meie kooli 100 lugu“. Selleks paneb iga 5.- 12. klassi õpilane kirja oma loo, mis on seotud meie kooliga. Lugu võib olla seotud näiteks klassi- või kooliüritustega, tundidega, klassi- või koolikaaslastega, õpetajatega, koolitöötajatega, koolimajaga ja nii edasi.

Loo võib õpilasele jutustada ka ema-isa või vanaema-vanaisa, kes on käinud meie koolis.
Õpilane saadab loo oma klassijuhatajale. Edasi selgitavad klassid välja vähemalt kümme parimat lugu oma klassist ja saadavad need 15. novembriks huvijuhile. Lugudest paneme kokku kogumiku "Kuusalu kooli 100 lugu".

1.-4. klasside õpilased kaardistavad digiõppepäeva raames ohukohti koolis ja kooli ümbruses.

„Kus ja kuidas ennetada ohtu?“
MÄRKA koolimajas ja koolimaja ümbruses võimalikke ohtlikke kohti.
PILDISTA see koht üles.
SELGITA miks valisid selle koha. Kuidas vältida ohtlikku olukorda?
SAADA foto koos selgitusega klassijuhataja meilile hiljemalt 01. novembriks 2018.

CodeWeek raames toimuvad laupäeval, 20. oktoobril kooli digisünnipäeva õpitoad kell 10.00 kuni 14.00. Õpitoas osalemiseks on vajalik eelregistreerumine!