1. Tänu õpetajatele Ingrit Keermale, Margit Jäetmale, Maria Treile, Margus Keermale ja Sergo Treufeldile õpilaste hea ettevalmistamise eest Harjumaa koolidevahelisteks meistrivõistlusteks. Meie kool tuli kolmandat aastat järjest kaheksa ala kokkuvõttes üldvõitjaks. Võistlusaladest saavutasime esimese koha teatesuusatamises, korvpallis ja rahvastepallis, teise koha võrkpallis, teise - neljanda koha ujumises ja kolmanda koha murdmaateatejooksus.
  2. Tänu õpetajatele Ingrit Keermale, Margit Jäetmale ja Margus Keermale õpilaste hea ettevalmistamise eest maakondlikeks sisekergejõustikuvõistlusteks.
  3. Kooli remondimees-majahoidjana asub tööle Harjo Pärn.
  4. R, 20. jaanuaril 2. tunni ajal toimub X-XII klasside õpilastele näiteringi etendus „Pööning“.
  5. T-N, 17.-19. jaanuaril viibib koolis Rajaleidja karjäärinõustaja.
  6. Palun jälgida tunniplaani – selles tehakse seoses gümnaasiumiosa kursuste ja mõnede põhikooliosa tundide vahetumisega  mõned muudatused.
  7. R, 20. jaanuaril on lastekoor seoses laulu- ja tantsupeo ettevalmistustega Arukülas.
  8. T, 24. jaanuaril sõidavad seoses laulu- ja tantsupeoga Kosele II a klass ja II b klass.
  9. T, 24. jaanuaril algusega kell 18.00 toimub aulas IX klasside õpilaste, lastevanemate ja eksamiainete õpetajate koosolek.
  10. N, 19. jaanuaril 2. tunni ajal toimub aulas I-IV klasside mälumängu „Kuldne Kakupoeg“ II voor.
  11. R, 20. jaanuaril toimub I-II klassidele koolis 1.-4. tunni ajal Kadrioru Muuseumi tund.
  12. Aili Kontus viibib 17.-20. jaanuaril koolitusel. Teda asendab Piret Kamber.
  13. Vello Sats viibib 19.-20. jaanuaril koolitusel. Teda asendab Saima Kallionsivu.