1. Head soovid kõikidele alanud 2017. aastaks.
  2. Tänu õpetaja Ene Uibole õpilaste hea ettevalmistamise eest Harju maakonna geograafiaolümpiaadiks.  Ako Randmaa (VIII b klass) saavutas V koha ja  Miikael-Martti Vatunen (VII b klass) VII koha.
  3. Tänu õpetajatele Tiina Lõbule, Margit Vungile, Hiie Kikkasele, Saima Kallionsivule, Silvi Mäitsule, Niina Eskole ja Viive Abelile meeleoluka aabitsapeo korraldamise eest.
  4. E, 16. jaanuaril algusega kell 18.00 toimub aulas XII klassi õpilaste, nende vanemate ja riigieksamiainete õpetajate koosolek riigieksamite ja gümnaasiumi lõpetamise teemadel.
  5. Peale esimest tundi on sööklas võimalik süüa leiba-saia ja juua piima.
  6. Alates E, 16. jaanuarist on võimalik spordikeskuse puhvetis süüa hommikuputru, E 2. vahetunnil ja teistel päevadel 1. vahetunnil. Soovijatel tuleb end registreerida igal hommikul enne esimest tundi puhvetis. Pudruportsu hind on üks euro.
  7. Teise trimestri hinded pannakse välja 22. veebruaril.
  8. VI e klassi tunnid on jaotatud järgmiselt:
Kadri Kuuse – eesti keel, kirjandus, loodusõpetus;
Ene Soekov – vene keel;
Jüri Rebane – matemaatika.
   9. Tulekul on järjekordne Vaba lava üritus, täpsema info annab Saima Kallionsivu.
  10. 23. veebruaril on digiõppepäev ja õpilased ei viibi koolis.
  11. Tantsupäeval esitatakse sel aastal püramiide.
  12. Aili Kontus viibib N, 12. jaanuaril koolitusel.