Head inimesed

Praegu on imede aeg. Inimene on alati inglite olemasolusse uskunud. Oleme kuulnud jutte kaitseinglitest, kes saadavad korda imesid ja hoiavad meid. Küllap oleme ka ise mõnikord tundnud, et nad saadavad kusagilt eemalt meie elu ja tegemisi.
Jõuluaeg on ilusate uskumuste aeg. Hoiame ja kanname siis endas usku headusse, jagame tähelepanu ja armastust oma lähedastele.
Päkapikkude piilutöö ja hommikuks sussi sisse sokutatud üllatused, lapse tublid tulemused koolis, tervituskaardid ja kingitused, tunne, et sind hoitakse ja hinnatakse, kannavad armastuse ja rõõmu kõikide südamesse.
Soovin kõikidele toredat jõulude ettevalmistamist, kaunist pühadeaega ja jõuluöö imet. Võtke aega olla koos oma pere ning lähedastega, uskuge oma unistustesse.
Ja siis nad täituvadki.

Tänan kõiki, kes on koolile mõelnud ja kooli toetanud.

Heade soovidega uueks aastaks
Vello Sats