1. Tänu II klasside õpetajatele Maire Kuusele, Signe Tällile, Terje Satsile ja Kersti Kaselehele ning Silvi Mäitsule, Saima Kallionsivule ja Niina Eskole lustliku päkapikupeo korraldamise eest I-IV klasside õpilastele.
2. Tänu IV klasside juhatajatele Katrin Rüütsalule, Kaire Truusile ja Heleri Šelembale ilusa mõttega jõululoterii korraldamise eest.
3. Tänu õpetaja Marianne Seimannile õpilaste hea ettevalmistamise eest Harjumaa koolidevaheliseks teateujumisvõistlusteks.
4. Tänu õpetajatele Ingrit Keermale, Margit Jäetmale ja Margus Keermale õpilaste hea ettevalmistamise eest TV 10 Olümpiastarti võistlusteks.
5. IV klasside korraldatud jõululoteriist saadud tulu eest ostetakse algklasside õpilastele lauamänge.
6. Peale 1. tundi on endiselt võimalik kooli sööklas süüa leiba-saia-piima, nüüd on lisandunud ka võileivamääre.
7. Loodusainete katselised tasemetööd toimuvad järgmiselt:
VII klass – 9. - 13. jaanuar
IV klass – 16. - 20. jaanuar