K Ä S K K I R I

Kuusalu                                                                                 27.09.2021 nr 2-9/ 2

Õpilaste tunnustamine

Kuusalu Keskkooli kodukorra järgi ning õpetaja Ingrit Keerma ettepanekul

Avaldada kiitust väga heade tulemuste eest Harjumaa koolidevahelisel staadioniteatejooksude võistlusel järgmistele õpilastele:

• I koht – 4 x 100m 6.-7. klassi poisid: Rihard Soom, Martin Plakk, Hendrik Madisson ja Holger Tõnn Lõhmus.
  • I koht – 4 x 100m 6.-7. klassi tüdrukud: Keitlyn Volkov, Miia Tomson, Mari-Liis Jürgenson ja Mariliis Tiits.
  • I koht – 8.-9. klassi pendelteatejooks: Mattias Hartikainen, Kent Clark Valge, Jesse Lauter, Kaarel Priilinn, Ian Järve, Liisa loopere, Liisbel Almet, Mia Maria Lipsmäe, Maarja Katherine Link ja Hanna – Liisa
  • II koht – 4 x 800m 8.-9. klassi poisid: Jesse Lauter, Bruno Sergo Treufeld, Kaarel Priilinn ja Mattias Hartikainen.
  • II koht – 6.-7. klassi pendelteatejooks: Keitlyn Volkov, Miia Tomson, Mari-Liis Jürgenson ja Mariliis Tiits, Kadi Mae, Rihard Soom, Martin Plakk, Hendrik Madisson, Holger Tõnn Lõhmus ja Kerret Kikkas.
  • II koht – 4 x 100m 8.-9. klassi tüdrukud: Liisa loopere, Liisbel Almet, Mia Maria Lipsmäe ja Hanna – Liisa
  • II koht – 4 x 400m kuni 5. klassi tüdrukud: Lisette Laid, Kirke Klemmer, Gerda Karolin Kriis ja Leelet Tummeleht.
  • III koht – 4 x 400m -7. klassi tüdrukud: Keitlyn Volkov, Mari-Liis Jürgenson, Susanna Mirja Jõe ja Mariliis Tiits.
  • III koht – 4 x 100m 8. – 9. klassi poisid: Jesse Lauter, Kaarel Priilinn, Ian Järve ja Kent Clark Valge.
  • III koht – 4 x 100m 10.-12. klassi poisid: Nils-Erik Möller, Uku Aasrand, Jarek Heinmaa ja Aaron Allmägi.
  • III koht – 4 x 800m 10.-12. klassi noormehed: Uku Aasrand, Jarek Heinmaa, Ats Soosalu ja Aaron Allmägi.

Käskkiri teha teatavaks õpilaste vanematele e-kooli kaudu, avalikustada kooli       kodulehel ja kanda õpilasraamatusse.

Käskkiri jõustub allakirjutamisest.

Kristi Tarik