Traditsiooniliselt teeme kokkuvõtteid lugemismaratonist kooli sünnipäeval.

Ajavahemikus 1. jaanuar 2023 kuni 17. oktoober 2023 olid kooliraamatukogu statistika ja ka teistest raamatukogudest laenutatud raamatute põhjal parimad lugejad:

Algklasside õpilased: raamat

• I koht Lilian Villems
  • II koht Triinu Sorokin
  • III koht Hanna Jansen

Algklasside arvestus:

• I koht 4.a klass
  • II koht 3.a klass
  • III koht 3.b klass

Parimad lugejad klasside kaupa on: 2.a  Saskia Džugan; 2.b Karin Tiinas; 2.c Triinu Sorokin; 3.a Hanna Jansen; 3.b Ingeli Mona Jõe; 4.a Lilian Villems; 4.b  Renate ja Gerda Jõerand; 4.c Meeri Ann Salm

Põhikooliõpilased:

• I – II koht Anita Niit ja Kelli Ahokas
  • III koht Kirke Tüvi

Põhikooliklasside arvestus:

• I koht 7.d klass
  • II koht 9.c klass
  • III koht 7.a klass

Parimad lugejad klasside kaupa: 5.a Enrico Valdma; 5.b Liisa Pärna; 5.c Marii Matsi; 6.a Mathias Rajasalu; 6.b Lyanna Lisette Nõmme; 6.c Meribel Almet; 6.d Rasmus Peensalu; 7.a Anita Niit; 7.b Raho Masing; 7.c Anet Marie Marjamäe; 7.d Adam Aio; 8.a  Lenna Eesmaa; 8.b Sebastian Idnurm; 8.c Keili Helina Ahokas; 9.a Kirke Tüvi; 9.b Kaisa Martinson; 9.c Victoria Sepp; 9.d Kauri Avent.

Gümnaasiumiõpilased:

• I koht Marta Blomerius
  • II koht Mattias Hartikainen
  • III koht Genrih Tammaa ja Argo Laanemets

Gümnaasiumiklasside arvestuses:

• I koht 10 klass
  • II koht 11 a klass
  • III koht 12 a klass

Õpetajad:

• I koht Kaja Asmer
  • II koht Katrin Rüütsalu
  • III koht Kaja Männi

Parimaid lugejaid (I – III koht) ja nii algklasside kui ka kogu kooli arvestuses kõige rohkem lugejaid klassis – 4.a klass - ootab kooliraamatukogus magus amps.