Täna toimusid Kolgaküla radadel Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused murdmaateatejooksus. Poistel oli vaja 1000m ja tüdrukutel 500m joosta. Raskel rajal tuli tugevalt pingutada, kuna Harjumaalt oli tulnud võistlema ligi kakskümmend kooli.

Kuusalu Keskkooli võistkonnad saavutasid mitu poodiumi kohta:
II KOHT Tüdrukud 6-7.kl (Kirke Klemmer, Adele Gahler, Sandra Aun, Anita Niit, Susanna Mirja Jõe)
II KOHT Poisid 6-7.kl (Kenneth Sebastian Lootus, Rasmus Karro, Karl-Sebastian Aun, Jakob Aasrand, Sten Erik Soiver)
III KOHT Poisid 8-9.kl (Mauro Erik Saar, Mikk Teinlum, Andreas Vilbaste, Herlen Kajo, Markus Aleksander Saar)
III KOHT Tüdrukud 10-12.kl (Marian Luise Trilljärv, Getter Väits, Sandra Liis Liitvee, Riine Roos, Liisbel Almet)
III KOHT Poisid 10-12.kl (Uku Aasrand, Joosep Palgi, Marten Mänd, August Okk, Mattias Hartikainen)

Palju õnne kõigile!

kolgakyla23