Selle õppeaasta esimene Harjumaa koolidevaheline võistlus toimus reedel 16.09, kui Kuusalu staadionil võtsid mõõtu Harjumaa 21 kooli staadioni teatejooksudes. Kuusalu Keskkooli õpilastel õnnestus sellel võistlusel näidata endiselt, et spordis ja jooksmises oleme Harjumaa parimad! Teatejooksude üldkarikas jääb ka selleks õppeaastaks Kuusalu kooli fuajeesse. Palju õnne kõigile!

Tüdrukud kuni 5. klassid
II koht 4x400m (Arabella Kirsimaa, Emma Marta Treumuth, Gerda Karolin Kriis, Siret Narusk)
Poisid kuni 5. klassid
I koht 4x50m (Rasmus Peensalu, Hugo Mattias Esko, Keith Sebastian Soidla, Kristo Peegel)
II koht 4x400m (Kristo Peegel, Aaron Eeriksoo, Romet Soom, Rasmus Peensalu)
Tüdrukud 6. - 7. klassid
III koht 4x400m (Kirke Klemmer, Aimee Okk, Susanna Mirja Jõe, Anita Niit)
Poisid 6. - 7. klassid
III koht 4x100m (Kenneth Sebastian Lootus, Oskar Olli, Rasmus Karro, Sten Erik Soiver)
Poisid 8. - 9. klassid
II koht 4x100m Rihard Soom, Franklin Vatter, Markus Koemets, Reno Lepasepp)
Poisid 10. - 12. klassid
I koht 4x100m (August Okk, Ruudi Pirnpuu, Marten Mänd, Uku Aasrand)
I koht 4x800m (August Okk, Mattias Hartikainen, Jesse Lauter, Uku Aasrand)
I koht pendelteatejooks (5 poissi+ 5 tüdrukut) (Annabel Almet, Liisbel Almet, Riine Roos, Mariella Soom, Mariann Luise Trilljärv, August Okk,Uku Aasrand, Ruudi Pirnpuu, Marten Mänd, Mattias Hartikainen)
Tüdrukud 10. - 12 klassid
II koht 4x100m (Annabel Almet, Liisbel Almet, Mariella Soom, Riine Roos)
III koht 4x400m (Liisbel Almet, Riine Roos, Mariann Luise Trilljärv, Mariella Soom)

4x800

PILDIL: Keskkooli poiste 4x800m võitja meeskond (Mattias Hartikainen, August Okk, Uku Aasrand ja Jesse Lauter), kes jooksid võimsa uue kooolirekordi. Vana rekord ületati 13,8 sekundiga!