Esmaspäeval, 7. märtsil kell 8 hommikul avasime uue "Täpitiiva". Algklassiõpilased said omale õppetööks uued kaasaegsed ruumid, uuenesid garderoobiruumid ja söögisaal kogu kooliperele.

Koolijuht Kristi Tarik soovis, et siin oleks palju soojust, hellust, märkamist ja häid soove. Loodame kõik, et varsti jätkub ka ülejäänud koolimaja renoveerimine.

Vallavanem Terje Kraanvelt: "Täpitiib, rõõmumaja, õnnelik maja - nii ilusad nimetused uuele hoonele. Palun hoidke seda armastusega ehitatud maja, sest väga paljud inimesed on siia pannud oma kõige paremad soovid ja mõtted. Hoidke üksteist, olge viisakad, hoidke oma õpetajaid. Ja õppige hästi, et teist saaksid tulevased arhitektid, ehitajad, projekteerijad, kes uusi koolimaju loovad".

Õpetaja Taavi Esko juhendamisel lauldi ühiselt meie armast koolivalssi. Lindi lõikasid läbi Kuusalu vallavolikogu esinaine Ulve Märtson, vallavanem Terje Kraanvelt ja meie koolijuht Kristi Tarik.

DSC 0005 DSC 0012 DSC 0016 DSC 0020