Hea koolipere
Kuusalu Keskkool jätkab õppetööd distantsõppes kuni õppeperioodi lõpuni (5. juunini). Paralleelselt sellega algab õppetöö koolimajas alates 18. maist. Kooli tulevad ainult õpilased, kellel on mahajäämus õppeainetes ja keda õpetajad on pidanud vajalikuks kooli kutsuda. Kooli kutsutavatele õpilastele saadab klassijuhataja eKooli kaudu ajad, millal neid kooli oodatakse.

Õppetöö koolimajas toimub esmaspäeviti, teisipäeviti ja kolmapäeviti kell 9.00 kuni 13.00.
Vallavalitsus on koostanud järgmise bussigraafiku E – K, 18.- 20. mai.

Saunja 8.15 (Tulisilm)
Kiviaia 8.20
Haavakannu 8.25
Valkla mõis 8.30
Kiiu 8.35
Kool 8.40

Valkla tee 8.35 (Revalialink)
Kase 8.45
Tagasisõiduks väljuvad bussid kooli juurest kell 13.00.

Koolibuss on mõeldud ainult kontaktõppele kutsutud õpilaste jaoks.
Koolimaja on alates 18. maist avatud tööpäeviti kell 8.00 – 14.00. Koolimajas viibides tuleb täita Terviseameti juhiseid Covid-19 perioodil. Kooli võivad tulla ainult kontaktõppele kutsutud õpilased.
Koolimaja peasissekäigu juures on desinfitseerimisvahend, kaitsemaskid ja prügikast viirusega saastunud jäätmete (sh isikukaitsevahendid) kogumiseks.
Koolimajas viibides tuleb järgida 2 meetrise distantsi nõuet inimeste vahel. Liikumine koolimajas ja kooli territooriumil toimub hajutatult, liikumisel tuleb jälgida 2+2 nõuet.
Koolibussi ootamiseks võivad õpilased viibida lugemissaalis.
Koolipäevad on lühikesed, toitlustamist ei toimu.
Soovime kõikidele rahulikku distantsõppe lõpuperioodi!

Kooli juhtkond