1. E, 21. oktoobril toimub koolitus väärtusarenduse teemal.
  2. Kuusalu vallavalitsus kutsub õpetajaid N, 3. oktoobril Kolgaküla rahvamajja õpetajate päeva tähistama.
  3. Meenutuseks: tund lõppeb koolikella märguandel – tunde ei tohi varem lõpetada!
  4. VIII klassi loovtööde juhendisse on sisse viidud vajalikud muudatused, uuendatud juhend on kooli kodulehel.
  5. T, 24. septembril algusega kell 14.00 toimub koosolek renoveerimise teemal – arutletakse võidutöö REEDE üle.
  6. Margo Kivi andis meie evakuatsiooniõppusele hea tagasiside – aitäh kõikidele!
  7. K, 9. oktoobril toimuva lastevanemate üldkoosoleku algus on kell 18.00. Kutse on kooli kodulehel.
  8. Kooli 2020. aasta eelarve projekt on valmis, eelarve hõlmab kokku 2,64 miljonit eurot.
  9. E, 30. septembril toimub meie koolis piirkonna koolide õpilasesinduste kohtumine „Osaluskohvik“.
  10. K, 25. septembril 8. tunni ajal toimub aulas kohtumine Urve Sellenbergiga (Rajaleidja keskuse juht).
  11. novembril sõidetakse Pärnu teatrisse etendust „Elu ja armastus“ vaatama.
  12. Vello Sats viibib N-R, 26.-27. septembril HKJÜ koolitusel.