1. Head soovid kõikidele alanud 2019. aastaks. Uus aasta tuleb selline, milliseks me ta igaüks ise oma tegevusega kujundame – palju jõudu kõikidele!
2. Aitäh kõikidele, kes annetasid Etioopia laste abistamiseks. Kogutud abi saadetakse Välisministeeriumi ja heategevusorganisatsiooni Damota OÜ toetusel Etioopiasse.
3. T, 15. detsembril viib Vaimse Tervise Liit läbi depressiooniteemalise koolituse järgmiselt:
VII c klass – 2.-3. tund
VII b klass – 4.-5. tund
4. K, 9. jaanuaril 8. tunni ajal toimub Vaimse Tervise projektiga seotud õpetajate koosolek Keskuse kabinetis.
5. Teisel poolaastal toimuvad KIKi projekti raames õppekäigud V-IX klassidele.
6. K, 16. jaanuaril toimub lugemissaalis koosolek, kus tutvustatakse õppekäikude võimalusi Tallinna Teletorni ja Linnamuuseumi.
7. K, 23. jaanuaril algusega kell 18.00 toimub aulas XII klassi õpilaste, nende vanemate ja riigieksamiainete õpetajate koosolek riigieksamite ja gümnaasiumi lõpetamise teemadel.