1. Harju maakond tänas 3. oktoobril XII laulu- ja tantsupeo juhte. Peol tunnustati ka parimaid rahvatantsurühmi ja nende juhendajaid. Meie koolist pälvisid tunnustuse Kaja-Astrid Reiska (III klassi tantsurühm) ja Krista Kukk (V-VI klassi lasterühm ja gümnaasiumi noorterühm). Palju õnne!

2. T, 10. oktoobril on koolis Rajaleidja, kes töötab IX klasside õpilastega.
3. K, 11. oktoobril külastab kooli Setu ülemsootska ja toimub ka kontsert aulas. Ajad on järgmised:
2. tund – I-IV klassid
3. tund – V-VII klassid
4. tund – IX-XII klassid
4. R, 13. oktoobril toimuvad aulas setu-teemalised etendused järgmiselt:
2. tund: I-IV klassid
3. tund: V-VII klassid
4. tund: VIII-XII klassid
5. T, 17. oktoobril toimub kooli aastapäeva rongkäik, mis algab kell 8.00 vana koolimaja juurest. Koolibussid sõidavad vana koolimaja juurde. Õpilased, kes tulevad kooli juurde jalgsi või rattaga, saavad samuti koolibussiga vana koolimaja juurde sõita. Selleks tuleb olla kell 7.50 kooli parklas.
6. Korraldame T, 17. oktoobril koolikotivaba päeva. (Et õpilased ei peaks rongkäigus kotte kandma.) Õpetajatel korraldada õppetöö nii, et see oleks võimalik – vajadusel lubada õpilastel jätta õppevahendid eelmisel päeval kooli.
7. T, 17. oktoobril toimuvad aulas kooli aastapäeva aktused järgmiselt:
3. tund: I-IV klassid
4. tund: V-VII klassid
5. tund: VIII-XII klassid
8. T, 17. oktoobril 8. tunni ajal toimub aulas kooli aastapäeva disko.
9. Piia Palge-Lepik on E-K, 16.-18. oktoobril projektikohtumisel ja N, 19. oktoobril õppekäigul.
10. Alates tänasest saavad IV-IX klassi õpilased osaleda internetiohutuse teemalises testis „Küberpähkel“ arvutiklassis. Täpsem info kodulehel.
11. V-VIII klasside pikapäevarühm töötab K, 11. oktoobril Margit Krönströmi klassis.
12. Viive Abel on edaspidi koolis kella 12.00-ni. Hilisematel kellaaegadel saab temaga sidet pidada telefonitsi ja emaili teel.
13. Vc klass on K, 11. oktoobril KIK-i õppekäigul.
14. III b klass on N, 12. oktoobril KIK-i õppekäigul.
15. IV a ja IV b klassid on N, 12. oktoobril õppekäigul Tallinnas.
16. Vello Sats viibib 10.-16. oktoobril puhkusel.
17. Sirje Paunel ei viibi R, 13. oktoobril koolis.