28. aprillil 2017 toimus Jüris Rae Kultuurikeskuses Harjumaa algklasside kooliteatrite festival, kus osales kokku 8 truppi üle Harjumaa. Kuusalu Keskkooli 4. klasside näitering tõi koju GRAND PRIX Juhan Jaigi näidendiga "Kaie päev". Lisaks sai Joosep Palgi parima meesosatäitja preemia. Laupäeval, 6. mail esindab näitering Harjumaad Kolga Koolis toimuval algklasside vabariiklikul teatrifestivalil.

Etenduses osalesid: Chrissely Vaabel, Hanna-Liisa Kaarmann, Mia Maria Lipsmäe, Roland Treima, Kristjan Kallip, Kaspar Rüngenen, Annaliisa Rootalu, Ragne Loviise Kotkas, Rainis Kikas, Anette Danjuk, Kertu Seinoja ja Johanna Liisa Jõe. Näiteringi juhendab õpetaja Saima Kallionsivu. Palju õnne väikestele näitlejatele ja hoiame pöialt Kolgas!

Kaie päev