24.04 - 28.04 tähistame koolis tervisenädalat, mille motoks on: „LIIKUMINE ON ELU ALUS“.
Sel nädalal algab iga koolipäev hommikuvõimlemisega.
Esmaspäeval, 24.04 osalevad 5.- 8. klassid hip-hop treeningutel (treener Agnes Blank).
Teisipäeval, 25.04 toimub maastikumäng 5.- 11. klassidele.
Kolmapäeval, 26.04 on NIA treening tüdrukutele (treener Kristi Karjatse) ja poistele on kohtumine Elektriratastooli Saalihoki Klubiga (9.- 11. klassid).
Neljapäeval ja reedel läbivad 1.- 4. klasside õpilased kooli siseterviserada.
Klassid jäädvustavad oma kehalise aktiivsuse ja koostavad piltidest fotokollaažid.
Alates 17. aprillist kogume kõik kehalise aktiivsuse kilomeetreid.
Arvesse läheb kehaline aktiivsus väljaspool tunde (jalgsi/rattaga liikumine, trennid, tervisesport, ujumine, kepikõnd jms). 5.- 11. klassid fikseerivad kilomeetrid 17. aprillist kuni 2. maini 2017.
Klassi esindaja toob kogutud kilomeetrite summa õpilasomavalitsusse 2. mail.
1.- 4. klassid fikseerivad kehalise aktiivsuse tundides/minutites 24. aprillist kuni 28. aprillini.
Selgitame välja, millisesse maakera punkti me ühiselt jõuame!
NB! KA ÕPETAJAD OSALEVAD JA KOGUVAD KILOMEETREID!