1. Algab võõrkeelte nädal, mil toimuvad inglise, vene, saksa ja hispaania keeli tutvustavad üritused.
2. T, 21. veebruaril toimub X-XII klasside õpilastele kohtumine Kadri Kõusaarega. Vaadatakse filmi „Ema“, pärast seda toimub arutelu filmi autoriga.
3. Ingrit Keerma kingib koolile soome-ugri rahvaste filmientsüklopeedia, see on kasutamiseks kooli raamatukogus.
4. Veebruar on „Tagasi Kooli“ kuu. Meie koolil on kokkulepped kahe geograafia- ja majandusõppe tunni kohta.
5. Koolile tellitud mürafooridest on ükskooli jõudnud. See pannakse kooli sööklasse.
6. Algatuse „Noored kooli“ XI lennust esitame taotluse inglise keele õpetaja saamiseks.
7. Tagasiside EKJÜ aastakonverentsilt, president Kersti Kaljulaidi mõtted:
- Kool kui komberuum - seadustes ei saa fikseerida kombeid, aga neid tuleb õpetada ja kool on selleks sobiv koht;
- Võõrkeele efektiivseks omandamiseks on mõistlik keeleõpet alustada võimalikult vara;
- Oskus mõelda on kõige olulisem oskus elus, mida vajame;
- Kool peab olema noortele toeks digimaailma ohtude märkamisel ja nendega toime tulemisel;
8. E, 13. veebruaril viibivad Margit Vunk ja Aili Kontus koolitusel.