1. Õnnitlused ja tänuraamat õpetaja Margus Keermale tiitli „Kuusalu valla aasta treener“ omistamise puhul.
2. Tänu õpetaja Mall Koppelile õpilaste hea ettevalmistamise eest maakondlikuks keemiaolümpiaadiks. Mirjam Kiik (X klass) saavutas II koha ja Kustav Prants (VIII a klass) X koha.
3. Tänu õpetajatele Kai Petersonile ja Anu Ukkivile õpilaste hea ettevalmistamise eest maakondlikuks inglise keele ainepäevaks. Meie kooli VIII klassi võistkond saavutas I koha ja IX klassi võistkond VII-VIII koha.
4. Tänu õpetaja Kai Petersonile õpilase hea ettevalmistamise eest maakondlikuks inglise keele olümpiaadiks. Helen Bender (X klass) saavutas VII koha.
5. Tänu õpetajatele Ingrit Keermale, Margit Jäetmale ja Margus Keermale õpilaste hea ettevalmistamise eest TV10 Olümpiastarti võistlusteks. Meie kooli õpilased saavutasid ühe esimese, ühe teise ja kaks kolmandat kohta.
6. Tänu õpetajatele Ingrit Keermale, Margus Keermale, Margit Jäetmale ja Sergo Treufeldile õpilaste hea ettevalmistamise eest Harjumaa koolidevahelisteks teatesuusatamise võistlusteks.
7. Tänu Maria Treile ja Marianne Seimannile õpilaste hea ettevalmistamise eest EKSL-i vabariiklikeks ujumisvõistlusteks.
8. Jana Tikerpuu tagasiside projektikohtumisest Brüsselis. Külastati kooli Liege`is, kuhu sõidetakse õpilastega märtsis.
9. N, 9. märtsil kell 14.00-15.30 toimub Õpiveebi koolitus õpetajatele. Sel päeval on lühendatud koolipäev ja koolibussid väljuvad kell 14.00.
10. Jätkame selle nädala klassijuhatajatundides interneti targa kasutamise teema käsitlemist.
11. T, 31. jaanuaril viibib kooli noortekoor laulupeo ettelaulmisel.
12. Vello Sats viibib T, 31. jaanuaril koolitusel. Teda asendab Aili Kontus.
13. Vello Sats viibib N-R, 2.-3. veebruaril EKJÜ aastakonverentsil. Teda asendab Aili Kontus.