Algklasside mälumäng "Kuldne kakupoeg" toimus kolmes etapis läbi õppeaasta. Osalesid kõik õpilased.
Esimese osa küsimused olid seotud Kuusalu kooliga, teises osas lastekirjandusega ning kolmas osa oli Kuusalu kooli osalemisest projektis Erasmus+.
Tulemuste arvestamine oli 1., 2., 3. ja 4. klassides eraldi ning punktid olid väga tasavägised. Toome ära parimad:
I koha saavutasid 1c kl. võistkond Kuldne tarkus (Kertu Reemets, Sten-Martin Laende, Saskia Sõtnik, Maria-Lee Moorits, Amanda Praks).
2b kl. võistkond Haloveen (Mikk Teinlum, Maria Järve, Gerry-Gerte Lees, Johannes Oskar Paenurm, Kenert-Markus Kekki, Romet Laid).
3c kl. võistkond Veenus (Maarja K Link, Birgitta Martinson, Kristofer V Vallaots, Jan-Erik Laende, Madelen M Soiver).
4a kl. võistkond Jalka (Allen Larin, Rikhard Juhani Vatunen, Renno Välk, Joonas Amer, Andre Veersalu).
I koha preemiaks on päev Tallinna loomaaias.
II koha saavutasid 1d kl. võistkond Growtopia, 2b kl. võistkond 007, 3b kl. võistkond Mängurid, 4b kl. võistkond Päike Junior.
III koha saavutasid 1b kl. võistkond Öökull, 2b kl. võistkond Pääsuke, 3a kl. võistkond Minions, 4b kl. võistkond Banaan.
II ja III koha võistkonnad saavad auhinnad kätte aktusel.