Kõigile, kes on õppinud või töötanud Kuusalu koolis: olete oodatud tähistama kooli aastapäeva.

REEDEL, 16. OKTOOBRIL
kell 18.00.
Lõbusad SPORTMÄNGUD kõigile.
Erinevad võistlused, kus osavõtt on tähtsam kui võit ja sportlikud võimed! Lisaks demonstratsioonesinemised. Avatud on kohvik!
Registreerimine ja võistkondade moodustamine kohapeal kell 18.00 -18.20.

Selga sportlik riietus ja jalga sisejalanõud. Kell 20.00 - 21.30 on Kuusalu Keskkool teie jaoks broneerinud ujula ja saunad, seega kaasa võtta ka ujumisriided, -mütsid, pesemisvahendid. Ootame kõiki spordihingi, et veeta üheskoos lõbus ja sportlik õhtu!

LAUPÄEVAL, 17.OKTOOBRIL
Kell 11
KORVPALLITURNIIR.
Turniir toimub, kui 8.oktoobriks on registreerunud vähemalt 4 võistkonda! Turniiri juhend ja ajakava avaldatakse hiljemalt 16.oktoobriks.
Registreerimine ja info: Margus Keerma, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kell 12.00
JALUTUSKÄIK koos õpetaja Menda Kirsmaaga Kuusalu kalmistul kooli endiste õpetajate haudadele. Kogunetakse kalmistu väravas.

Kell 15.00
Avatakse kooli uksed registreerumiseks. Osavõtutasu ei ole. Avatud on kohvikud ja meenete laud, õhtul ka restoran.

(NB! kaardiga maksta ei saa) Võimalus teha annetusi andekate laste toetusfondi.

Kell 18.00 - 20.00
AKTUS aulas.

Kell 20.00 - 21.00
“KLASSIJUHATAJATUND”. Õpetajad, kes ei ole kohtumisel oma klassidega, on oodatud lugemissaali.
Kohal on fotograaf, kelle tehtud klassipildid saab kätte samal õhtul. Tasumine pildistamisel.

Kell 21.00 - 24.00
TANTSUMARATON aulas. Üllatusrikkal õhtul esinevad vilistlased.

Koolimaja uksed suletakse 24.00.