Kuusalu Keskkooli Tervisenõukogu kuulutas 23. märtsil välja, et 6.-10. aprillil toimub koolis Tervisenädal.
Tervisenädala eesmärk on juhtida õpilaste tähelepanu oma tervisekäitumisega seotud teemadele.
Juba praegu on alanud erinevad loengusarjad (suuhügieen ja „Kaitse ennast ja aita teisi“), tervisenädalal räägitakse inimeseõpetuse ja kehalise kasvatuse tundides veelgi põhjalikumalt erinevatel terviseteemadel nagu näiteks hügieen, esmaabi, pereplaneerimine jm. Tervisenädalal teeme kõik koos iga päev hommikuvõimlemist, 8.-12.klassi õpilastel ja õpetajatel on võimalik tasuta osaleda vesiaeroobikas.
Tervisenädala kolmeks põhiliseks sambaks on aga kolm konkurssi, millest klassidel on võimalik osa võtta: värske salati konkurss (parimad salatid koolisöökla menüüsse!), kõige vaiksema klassi konkurss söögivahetunnil ja plakatikonkurss „Terve inimene“.
Ootame kõiki rõõmsalt osalema - terves kehas terve vaim!

Tervitades,
Kuusalu KK Tervisenõukogu