Kooli aastapäevaüritused toimusid seekord koolimaja seinte vahel. Direktor õnnitles hommikul kõiki kooliraadio kaudu ja igaüks sai sünnipäevakommi. Algklassiõpilastele tuli külla Peterburi tsirkus. Žonglöörid, klounid, kassid ja koerad lõbustasid nii lapsi kui õpetajaid. Viienda tunni alguses viis rongkäik kõiki läbi koolimaja galerii spordikeskusesse, kus toimus koolipere ühine aktus. 10. klasside õpilased said kätte õpinguraamatud. Kooli tänukirjaga peeti meeles õpetajaid, kellel oli tööjuubel. Õpilasesindus andis auhinna kõige rohkem silma paistnud atribuutika eest. Toimus ka aastapäevaloterii loosimine. Aktuse lõpetas ühine koolivalss.

Õpetajad Merja ja Monika viisid läbi mälumängu "Kuldne Rihukas" sügisvooru, kus 5.-8. klasside seas võitis "Tee kiiresti!" ja 9.-12. klasside hulgas "Tiim Lotte".