Enne tundide lõppu lahkumiseks peab õpilastel olema kirjalik luba.
16. oktoobril toimub algklasside õpilastele koostöös Priit Adleriga Metsapäev järgnevalt:
I, II a ja II c kell 11.00 – 12.30
II b ja III-IV kell 12.30 – 14.00. Algklasside pikapäevarühma söök on kell 14.15.
19. oktoobril toimub 2.- 5. tunnini koostöös Priit Adleriga Keskkonnapäev V-VIII klasside õpilastele.
17. oktoobril algab lugemissaalis mälumängusari „Kuldne Rihukas“ järgnevalt:
4. tunni ajal võistlevad V-VIII klassid, 6. tunni ajal IX-XII klassid. Igal klassil panna välja 4-liikmeline võistkond.
Kooliõde alustab vaktsineerimist T, 16. oktoobril.
Üleskutse: ostke kooli aastapäeva loterii pileteid ja tulge ballile!
Parim aastapäevarongkäigu loosung või muu atribuut saab õpilasomavalitsuse auhinna. Loterii loosimine toimub aastapäevaaktusel – loteriis osalejatel võtta piletid kaasa!
Vello Sats viibib puhkusel 19. oktoobrist kuni 10. novembrini. Teda asendab Maire Kuuse.
Aili Kontus viibib puhkusel 19. oktoobrist kuni 7. novembrini. Teda asendab Sirje Paunel.
31. oktoobril algusega kell 11.00 toimub lugemissaalis Comenius Regio koostööprojekti „Sotsiaalse tõrjutuse ennetamine kultuuritraditsioonide kaudu“ konverents koos Bulgaaria projektipartneritega.