Kolmapäeval, 6. juunil toimus Kuusalu Keskkooli staadionil TV10 Olümpiastarti Harjumaa mitmevõistluse finaal.
Kuusalu Keskkooli noorsportlased saavutasid kolm auhinnalist kohta. Parimate tulemuste eest hoolitsesid Adrian Aio, kes saavutas nooremate poiste arvestuses tulemusega 4594 punkti esikoha. Anete Olkkonen võitis nooremate tüdrukute arvestuses hõbemedali tulemusega 3566 punkti. Vanemate tüdrukute arvestuses võitis Mariella Soom pronksmedali punktisummaga 5018. Vanemate tüdrukute arvestuses saavutasid tubli 4. koha Liisbel Almet 4905 punktiga ja 6.koha Hanna-Liisa Kaarmann 4495 punktiga. Kuusalu Keskkooli kergejõustiku poisse ja tüdrukuid juhendavad treenerid Margit Jäetma ja Ilvard Eeriksoo. Palju õnne kõigile!
Pildil on nooremate poiste esikuuik.

TV10 kuusalu