Hoolekogu koosseis:

Tanel Tomson lastevanemate esindaja (esimees) See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Reedik Raudla lastevanemate esindaja (aseesimees) See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Eveli Tänav lastevanemate esindaja (sekretär)  
Anti Niit lastevanemate esindaja  
Kerli Palu lastevanemate esindaja  
Eliisa Helene Mäeväli  gümnaasiumi õpilaste esindaja  
Anu Kirsman Kuusalu Vallavolikogu esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Triinu Rebane kooli toetava organisatsiooni esindaja  
Maria Trei õppenõukogu esindaja  
Kertu Priilinn õppenõukogu esindaja  

 

Hoolekogu liikmetele saab saata kirju listiaadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Kuusalu KK hoolekogu valimise protsessi kirjeldus ja koosolekute korraldamise põhimõtted, kinnitatud 10.03.2021 õppenõukogu koosoleku protokolliga nr. 3, 2020/2021.

Hoolekogu alusdokumendiks on  „Üldharidus- ja huvikooli hoolekogu moodustamise kord ja töökord“, mis on leitav: https://www.riigiteataja.ee/akt/410042015003?leiaKehtiv

Kuusalu Keskkooli põhimääruse kehtestamine: https://www.riigiteataja.ee/akt/404102012025?leiaKehtiv


Attachments
Lastevanemate esindajad avatud hoolekogus.pdf [389.57Kb]
Uploaded Teisipäev, 08 November 2022 by Administraator