Reedel, 23. novembril selgitati Viljandis 4. - 5. klassi poiste ja tüdrukute vabariiklikud piirkonna meistrid rahvastepallis. Meie kooli poisid ja tüdrukud võistlesid õpetaja Ingrit Keerma ja Sergo Treufeldi juhendamisel. Poisid võitsid vabariigis hõbemedalid ja tüdrukud saavutasid suurepärase 4. koha. Kuusalu KK esindasid turniiril Ragnar Lepmaa, Bruno Sergio Treufeld, Norman Nikkarinen, Andero Parktal, Sebastian Palu, Mikk Teinlum, Kauren Kiik ja kapten Andreas Vilbaste. Kuusalu võistkonna parima mängija eriauhinna sai Ragnar Lepmaa. Tüdrukute Kuusalu KK võistkonda kuulusid Kätlin Arro, Kadi Arro, Annabel Ekart, Gerry-Gerte Lees, Lisette Tiits, Sandra Narusk, Keitlyn Volkov ja kapten Kertu Kivistik. Palju õnne kõigile!

Kolmapäeval, 7. novembril selgitati Kiilis 4.- 5. klassi poiste Harjumaa meistrid rahvastepallis.
Meie kooli poisid võitsid suurepärase esikoha! Kuusalu Keskkooli esindasid sel turniiril Ragnar Lepmaa, Bruno Sergio Treufeld, Mikk Teinlum, Norman Nikkarinen, Andero Parktal, Kauren Kiik, Sebastian Palu ja kapten Andreas Vilbaste. Võistkonda treenib ja juhendab õpetaja Sergo Treufeld.
Selle võiduga tagasid poisid pääsu vabariiklikule turniirile Viljandisse.
Palju õnne kõigile!

Teisipäeval, 2. oktoobril toimusid Tabasalu Ühisgümnaasiumi staadionil Harjumaa koolidevahelised jalgpalli võistlused 10.-12. klassi poistele. Meie kooli võistkond saavutas tubli 7. koha.
Kuusalu Keskkooli esindasid Armin Moks, Jan-Eric Daniel, Andreas Mozajev, Matheas Trilljärv, Karel Taal, Kaur Taal ja Brent Põhjala.

Kolmapäeval, 3. oktoobril selgitati Laagris kuni 7. klasside poiste Harjumaa koolidevahelised meistrid jalgpallis. Meie kooli poisid võitlesid vapralt ja saavutasid finaalturniiril tubli 5. koha.
Kuusalu Keskkooli esindasid turniiril Renno Välk, Tener Markus, Joonas Amer, Mikk Kirsimaa, Jesse Lauter, Ruudi Pirnpuu, Ian Järve ja Marten Mänd. Õnnitleme poisse ja treenerit!

Neljapäeval, 20. septembril toimusid Kuusalu Keskkooli staadionil Harjumaa koolidevahelised võistlused jalgpallis.
Kuni 7. klasside poisid võitsid Kuusalu alagrupi ja teenisid sellega koha Harjumaa finaali, mis toimub 3. oktoobril Laagris. Järjest alistati kõik vastased: Kuusalu KK II võistkonna 2:0, Loksa Gümnaasiumi 4:0, Maardu Gümnaasiumi 2:1 ning Kehra Gümnaasiumi 5:0. Kuusalu I võistkonda kuulusid Renno Välk, Tener Markus, Joonas Amer, Mikk Kirsimaa, Ruudi Pirnpuu, Ian Järve, Marten Mänd ja Jesse Lauter.
Kuusalu KK II võistkond võitles vapralt, kuid seekord alagrupist edasi ei jõutud.
Tubli turniiri mängisid ka 8.-9. klasside poisid. Esimeses kohtumises võideti kindlalt 3:0 Kehra Gümnaasium. Teises mängus käis tuline võitlus Loksa Gümnaasiumiga, kus pidime kahjuks seekord vastaste paremust tunnistama tulemusega 0:1. Kolmandas mängus alistati Maardu Gümnaasium numbritega 5:0.
Kuusalu KK esindasid Joosep Mürk, Rain Roos, Gregor Tisler, Marten Põlluvee, Aaron Allmägi, Ats Soosalu, Karl Jaco Daniel, Miikael Martti Vatunen ja Andreas Idavain. Palju õnne poistele ja treeneritele!