12. aprillil Harjumaa osavaima korvpalluri teatevõistlustel Kehras võitis meie kooli kuni 5. klasside poiste võistkond pronksmedalid. Pronksi võitnud kuni 5. klasside poiste võistkonda kuulusid Mikk Kirsimaa, Jesse Lauter, Adrian Aio, Madis Hurt, Tener Markus ja Kaur Marcus Tamre.
Tublilt võistlesid ka kuni 5. klasside tüdrukute võistkond, kes saavutasid 5. koha. Tüdrukute võistkonda esindasid Hanna Kaarmann, Ruta Käärst, Maria Parktal, Getter Väits, Mia-Maria Lipsmäe ja Anette Danjuk.
6.-7. klasside tüdrukute võistkond saavutas 6. koha. Kuusalu KK tüdrukute võistkonda esindasid sel võistlusel Mariella Soom, Elissa Kaarmann, Elizabet Šatski, Hanna Samelselg, Kärt Plakk ja Miia Järve. Poisse ja tüdrukuid treenivad õpetaja Sergo Treufeld ja Ingrit Keerma. Palju õnne kõigile sportlastele!

Laupäeval, 7. aprillil toimusid Kuusalu Spordikeskuses Kuusalu valla MV võrkpallis. Kuusalu Keskkooli tüdrukud saavutasid naiste arvestuses tubli 3. koha. Kuusalu KK esindasid turniiril Mariliis Sinivee, Gätriin Hobta, Mareike Averson, Helena Samelselg, Anete Samelselg, Kristina-Margot Trepp ja Sanna Aaslav-Kaasik. Kuldmedalid võitsid Kolga I võistkond ja hõbemedalid Kolga II.
Meeste arvestuses saavutasid Kuusalu Keskkooli poiste I võistkond 5. koha ja Kuusalu KK II võistkond 6.koha.
Palju õnne kõigile!

Harjumaa Spordiliit kinnitas spordiaasta lõplikud tulemused, mille järgi Kuusalu Keskkool on Harjumaa 2017. aasta koolidevaheliste meistrivõistluste kompleksarvestuse võitja!
7 parema ala arvestuses edestasime ühe punktiga Jüri Gümnaasiumi. Kuusalu Keskkool sai esikoha teatesuusatamises, teise koha murdmaateatejooksus, korvpallis, rahvastepallis ja kergejõustikus, kolmanda koha ujumises ning neljanda koha võrkpallis. Jalgpalli 6. koha tulemus jäi alade arvestusest välja. Kompleksarvestuse võit tuli Kuusallu juba neljandat aastat järjest. Allikas: Harjumaa Spordiliit.

Palju-palju õnne kõigile tublidele sportlastele ja nende treeneritele!

Harjumaa TV 10 olümpiastarti võistlustel saavutas 7c klassi õpilane Nils-Erik Möller III koha kuulitõukes ja 5. koha kõrgushüppes. Sama klassi õpilane Mariella Soom sai 5. koha kuulitõukes. Palju õnne!

Reedel, 24. novembril selgitati Viljandis 4.- 5. klassi poiste ja tüdrukute vabariiklikud meistrid rahvastepallis. Meie kooli poisid ja tüdrukud võistlesid õpetaja Sergo Treufeldi ja Ilvard Eeriksoo juhendamisel. Tüdrukud võitsid Vabariigis kuldmedali ja poisid pronksmedali! Kuusalu KK esindasid turniiril Ruta Käärst, Hanna-Liisa Kaarmann, Liisbel Almet, Getter Väits, Maarja Katherine Link, Lisandra Kass, Mia Karoli Talvoja ja kapten Maria-Victoria Parktal. Kuusalu võistkonna parima mängija eriauhinna sai Ruta Käärst. Poiste Kuusalu KK võistkonda kuulusid Jesse Lauter, Ragnar Lepmaa, Kaur Marcus Tamre, Adrian Aio, Madis Hurt, Kent Clark Valge, Roland Treima ja kapten Tener Markus. Kuusalu võistkonna parima mängija eriauhinna sai Ragnar Lepmaa. Palju õnne kõigile!