Kolmapäeval, 3. oktoobril selgitati Laagris kuni 7. klasside poiste Harjumaa koolidevahelised meistrid jalgpallis. Meie kooli poisid võitlesid vapralt ja saavutasid finaalturniiril tubli 5. koha.
Kuusalu Keskkooli esindasid turniiril Renno Välk, Tener Markus, Joonas Amer, Mikk Kirsimaa, Jesse Lauter, Ruudi Pirnpuu, Ian Järve ja Marten Mänd. Õnnitleme poisse ja treenerit!

Teisipäeval, 2. oktoobril toimusid Tabasalu Ühisgümnaasiumi staadionil Harjumaa koolidevahelised jalgpalli võistlused 10.-12. klassi poistele. Meie kooli võistkond saavutas tubli 7. koha.
Kuusalu Keskkooli esindasid Armin Moks, Jan-Eric Daniel, Andreas Mozajev, Matheas Trilljärv, Karel Taal, Kaur Taal ja Brent Põhjala.

Reedel 25.05 toimusid Rakvere staadionil TV-10 Olümpiastarti vabariiklik IV etapp, kus võisteldi palliviskes, kettaheites ja pikamaajooksudes.
Kuusalu Keskkooli noorsportlased saavutasid kaks auhinnalist III kohta ja lisaks mitmeid kõrgeid kohti, väga heade tulemustega. Parimate tulemuste eest hoolitsesid Kuusalu Keskkooli 5. klassi õpilane Jesse Lauter, kes saavutas nooremate poiste vanuserühmas 1000m jooksus III koha, ajaga 3,11.48 ja 7. klassi õpilane Nils-Erik Möller, kes võistles vanemate poiste vanuserühmas palliviskes ja kettaheites, saades mõlemal alal väga tugevas konkurentsis kõrged kohad. Palliviskes III koht, tulemusega 73,62m ja kettaheites 14. koht 35,87m.

Väga head tulemused ja kõrged kohad saavutasid veel:
Poisid nooremad vanuserühmas palliviskes:
Ragnar Leppma 9.koht, 48,92m
Adrian Aio 14. koht 47,09m, Adrian jooksis ka 1000m uue isikliku rekordi 3,23.65, millega saavutas 14. koha.
Poisid vanemas vanuserühmas 1000m jooks:
Jarek Heinmaa 3,18.59
Tüdrukute vanemas vanuserühmas 600m jooksus:
Gizela Gunin 1,54.35

Neljapäeval, 20. septembril toimusid Kuusalu Keskkooli staadionil Harjumaa koolidevahelised võistlused jalgpallis.
Kuni 7. klasside poisid võitsid Kuusalu alagrupi ja teenisid sellega koha Harjumaa finaali, mis toimub 3. oktoobril Laagris. Järjest alistati kõik vastased: Kuusalu KK II võistkonna 2:0, Loksa Gümnaasiumi 4:0, Maardu Gümnaasiumi 2:1 ning Kehra Gümnaasiumi 5:0. Kuusalu I võistkonda kuulusid Renno Välk, Tener Markus, Joonas Amer, Mikk Kirsimaa, Ruudi Pirnpuu, Ian Järve, Marten Mänd ja Jesse Lauter.
Kuusalu KK II võistkond võitles vapralt, kuid seekord alagrupist edasi ei jõutud.
Tubli turniiri mängisid ka 8.-9. klasside poisid. Esimeses kohtumises võideti kindlalt 3:0 Kehra Gümnaasium. Teises mängus käis tuline võitlus Loksa Gümnaasiumiga, kus pidime kahjuks seekord vastaste paremust tunnistama tulemusega 0:1. Kolmandas mängus alistati Maardu Gümnaasium numbritega 5:0.
Kuusalu KK esindasid Joosep Mürk, Rain Roos, Gregor Tisler, Marten Põlluvee, Aaron Allmägi, Ats Soosalu, Karl Jaco Daniel, Miikael Martti Vatunen ja Andreas Idavain. Palju õnne poistele ja treeneritele!

Sel kolmapäeval toimusid Kose staadionil TV10 Olümpiastarti III Harjumaa etapp. Lisaks kahele alavõidule saavutasid Kuusalu Keskkooli õpilasted mitmeid poodiumikohti ja hulganisti isiklike rekordite parandusi.

Nooremad poisid:
I koht JESSE LAUTER 1000m jooks, aeg 3,23.8