Kolmapäeval, 3. oktoobril Tõrvas peetud EKSL-i teatejooksuvõistlustel saavutasid koolide üldarvestuses viiendat aastat järjest esikoha Rakvere Reaalgümnaasiumi tüdrukud ja poisid. II koha sai Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi võistkond ning III koha Kuusalu Keskkooli tublid õpilased. 1. – 9. klassirühma arvestuses võideti Rakvere Reaalgümnaasiumi ja Elva G ees I koht.
Kuusalu kk võistlejatest oli kõige edukam kuni 5. klasside võistkond koosseisus: Lisette Kolganorm, Cristina Kivisik, Luisa Valgiste, Kristiin Kirspuu, Klaara Saar, Egert Gahler, Siim Soots, Simon Sarap, Kaur ja Karel Taal, kes tulid pendelteatejooksus esimeseks ja murdmaateatejooksus teiseks. 6. – 9. klasside võistkond oli mõlemas jooksus viies ja gümnaasiumiosa kuues. Võistkondi treenisid Margit Jäetma, Ingrit ja Margus Keerma.

kuni5kl-2012

Kuni 5. klasside võistkond