Kuuendat aastat järjest kuulub koolidevahelise teatesuusatamise rändkarikas Kuusalu Keskkoolile.
Reedel, 15. veebruaril Kõrvemaal peetud Harjumaa koolidevahelistelt teatesuusatamise võistlustelt võitsid meie kooli suusatajad kolme medalikomplektiga rändkarika.
Hõbemedalid võitsid meie kooli 10. - 12. klassi poisid Kaur Taal, Armin Moks, Andreas Možajev ja Karel Taal.
Hõbemedalid võitsid ka 8.-9. klasside poisid kooseisus Aaron Allmägi, Miikael Martti Vatunen, Jakob Mattias Oja ja Jarek Heinmaa. Pronksmedalid võitsid 10. - 12. klassi tüdrukud koosseisus Sanna Aaslav-Kaasik, Helena Samelselg, Luisa Valgiste ja Aidi Gerde Tuisk. Väga tubli 4. kohaga jõudsid finišisse 6.-7. klasside tüdrukud ja 10.-12. klassi poiste II võistkond. Palju õnne kõigile!

suusk