Reedel, 7.02 Kõrvemaal peetud Harjumaa koolidevahelistel meistrivõistlustel teatesuusatamises sai Kuusalu Keskkool gümnaasiumide arvestuses võistkondliku esikoha Jüri ja Saue Gümnaasiumi ees. Viimati olid Kuusalu õpilased Harjumaa parimad suusatajad täpselt kümme aastat tagasi, 2004. aastal! Võidu tõid meile: Karel Padar, Karl Jaco Daniel, Gregor Tisler, Jakob Mattias Oja, Joanna Roopa, Anett Kirt, Carmen Pajuste, Aidi Gerde Tuisk, Sandra Kubi, Katriin Viruneem, Carmen Tiinas, Cristina Kivisik, Getter Annette Oja, Annika Roosleht, Janette Roopa, Annabel Matkur, Reelia Allmägi, Triinu Parve, Dagne Markiine Kotkas, Sarah Maiberg, Joosep Agu, Kaur Taal, Georg Kuusk, Karel Taal, Martin Peegel, Kristjan Tammaa, Arko Gert Tuisk, Karl Taal, Rauno Rand, Asso Soosalu, Alar Kupp, Sander Rüngenen. Palju õnne!

suusad-14

Kullavõistkond (T 8-9.kl)

Sander Rüngenen, Alar Kupp, Asso Soosalu, Rauno Rand (Hõbe).

Joanna Roopa, Anett Kirt, Carmen Pajuste, Aidi Gerde Tuisk (Pronks)

Triinu Parve, Reelia Allmägi, Dagne Markiine Kotkas, Sarah Maiberg (Pronks)