Kuusalu kk võitis korvpalli sõpruskohtumises Tallinna Tehnikagümnaasiumi 3:1

Sel aastal toimus sõpruskohtumine Kuusalu ja TTG vahel 30. korda. Mõlemad koolid on võitnud 11 korda, 8 korda on jäänud mängud viiki.
Sel aastal said 51:33 võidu keskkooli poisid: Oliver Vares, Rain Vain, Marek Randoja, Alari Arro; Jürgen Jalakas, Erki Malm, Tauri Tomingas ja Rando Kapralov.
Keskkooli tüdrukud (Kerti Keerma, Maarja Jalakas, Karina Sammelselg, Liis Multer, Katrina Narusk, Evelin Rutskin, Kristiina Kirtsi, Krista Randvere ja Girli Vasiljev) võitsid 50:19.
Põhikooli poiste mäng lõppes 51:33 võiduga. Võistkonnas mängisid Rando Kapralov, Ertti Hinn, Karel ja Kaspar Osila, Andres Bõkarev, Raul Pajumets, Risto Pello, Sixten Tomingas, Daniel Holdin ja Erki Konton.
Põhikooli tüdrukud (Karol Rahuoja, Mari-Liis Käsnapuu, Agne Adler, Hegne Täll, Karina Kuusk, Helina Lehes, Jaanika Abel, Kaisa Rüütsalu, Ly Lehes, Ingrid Pärkson, Keily Jalasto) said kaotuse osaliseks.