Reedel 25.05 toimusid Rakvere staadionil TV-10 Olümpiastarti vabariiklik IV etapp, kus võisteldi palliviskes, kettaheites ja pikamaajooksudes.
Kuusalu Keskkooli noorsportlased saavutasid kaks auhinnalist III kohta ja lisaks mitmeid kõrgeid kohti, väga heade tulemustega. Parimate tulemuste eest hoolitsesid Kuusalu Keskkooli 5. klassi õpilane Jesse Lauter, kes saavutas nooremate poiste vanuserühmas 1000m jooksus III koha, ajaga 3,11.48 ja 7. klassi õpilane Nils-Erik Möller, kes võistles vanemate poiste vanuserühmas palliviskes ja kettaheites, saades mõlemal alal väga tugevas konkurentsis kõrged kohad. Palliviskes III koht, tulemusega 73,62m ja kettaheites 14. koht 35,87m.

Väga head tulemused ja kõrged kohad saavutasid veel:
Poisid nooremad vanuserühmas palliviskes:
Ragnar Leppma 9.koht, 48,92m
Adrian Aio 14. koht 47,09m, Adrian jooksis ka 1000m uue isikliku rekordi 3,23.65, millega saavutas 14. koha.