1. Praegu on pime aeg – meenutame õpilastele ohutu liiklemise reegleid ja turvavarustust. Samuti rääkida läbi õpilaste koolitee. Meenutada ka seda, et sõita tohib ainult spordihoone parklasse.
2. Kolmapäeviti on aulas endiselt tantsuvahetunnid.

3. Klasside paremad kendama-mängijad kogunevad aulasse, I-IV klassid peale 4. tundi, suuremad peale 3. tundi.
4. Robootika õpituba toimub T, 19. novembril 4. tunni ajal aulas.
5. Meie kool on ka käesoleval õppeaastal liitunud koostöövõrgustikuga „Tööle kaasa“, mis toimub 17.-21. veebruaril 2020. Sel ajal avavad Eesti ettevõtted uksed oma töötajate lastele, et neil oleks võimalik vanemate töö ja töökeskkonnaga lähemalt tutvuda.
6. VIII klasside loovtööde juhendajate koosolek toimub K, 20. novembril peale 3. tundi geograafiaklassis.
7. XI klassi õpilaste uurimistööde juhendajate koosolek toimub T, 26. novembril peale 3. tundi arvutiklassis.
8. Vello Sats viibib T-K, 19.-20. novembril koolitusel. Teda asendab Aili Kontus.
9. Astrid Rõuk viibib R, 22. novembril koolitusel.