1. Kadri Idavain ja Krislin Raik kavandavad ettevõtluspäeva. See toimub 25. märtsil X-XII klasside õpilastele.
2. Kool otsib alates 28. oktoobrist eripedagoogi ja alates 6. jaanuarist klassiõpetajat.
3. Fotograaf on koolis 8.- 9. oktoobril. Õpilased võtavad pildistamislehed fotograafi juurde kaasa.
4. Meenutame õpilastele, et koolibussis tuleb istuda nii, et ka teised saaksid istuda.
5. N, 17. oktoobril toimub kooli aastapäeva rongkäik, mis algab kell 8.00 rahvamaja juurest. Koolibussid sõidavad rahvamaja juurde. Õpilased, kes tulevad kooli juurde jalgsi või rattaga, saavad samuti koolibussiga rahvamaja juurde sõita. Selleks tuleb olla kell 7.50 kooli parklas. Rongkäigus on soovitatav väärtusteemaline atribuutika.
6. Korraldame N, 17. oktoobril koolikotivaba päeva. (Et õpilased ei peaks rongkäigus kotte kandma.) Vajadusel lubada õpilastel jätta õppevahendid eelmisel päeval kooli.
7. Kooli aastapäeva aktus toimub N, 17. oktoobril spordihoones 3. tunni ajal.
8. K, 9. oktoobril toimuval lastevanemate üldkoosolekul tutvustame ka uusi õpetajaid. Koosolekust osavõtt on kõikidele õpetajatele kohustuslik.
9. Viive Abel on koolis alates 10. oktoobrist.
10. K, 9. oktoobril 8. tunni ajal toimub aulas I-VI klasside juhatajatele KiVa koosolek.
11. Vello Sats viibib 10. oktoobril koolitusel. Teda asendab Aili Kontus.
12. Sel nädalal viibivad projektireisil õpetajad Maria Trei, Ingrit Keerma, Niina Primolennaja ja Oskar Helde. Tunniplaanis on seoses sellega palju muudatusi, olge tähelepanelikud! Asendusklassijuhatajad on: Merja Rumm VII a, Sergo Treufeld VIII b ja Maarja Koovit VIII c.