1. K, 2. oktoobril 8. tunni ajal on aulas ühiskoosolek kõikidele õpetajatele.
2. Kätte on jõudnud pime aeg – kandke helkurit ja meenutage õpilastele helkuri kandmise vajadust.
3. R, 4. oktoober, mil tähistame õpetajate päeva koolis, on kõikidele õpetajatele tööpäev. Kell 8.00 on kogunemine spordikeskuse saalis. Peale seda on õpetajate väljasõit Tallinna. Pärast tagasitulekut on koolisööklas lõunasöök ja peale 6. tundi kohtumine XII klassi õpilastega aulas.
4. VI b klassi lapsevanemad on teinud ettepaneku, et nende lapsed annaksid oma telefonid koolipäevaks hoiule.
5. Kooli sünnipäeva tähistame 30. oktoobril väljasõiduga Arvo Pärdi keskusse.
6. Kõik õpetajad on oodatud kooli aastapäeva ballile!
7. Järgmisel nädalal on üle-eestiline ettevõtlusnädal. Argo Saul firmast Nordic Houses külastab meie kooli ülejärgmisel nädalal.
8. Fotograaf on koolis 8.-9. oktoobril. Klassijuhatajad võtavad õpilaste jaoks õpetajate toa laualt infolehed. Saima Kallionsivu paneb üles pildistamise graafiku, klassid märgivad omale sobivad ajad. Võib ka vajadusel kaks klassi ühe tunni kohta.
9. Viive Abel ei viibi 1.-4. oktoobril koolis.
10. Kadri Idavain on 7.-11. oktoobril puhkusel.