1. Täname heade tulemuste eest maakondlikul kunstiolümpiaadil järgmisi õpilasi: Egle Privoi (X klass) saavutas II koha ja Kerstin Trei (IXb klass) sai X koha (õpetaja Margit Krönström).
2. Koolivaheajal on koolimaja avatud teisipäevast reedeni kell 8.00-13.00.
3. Õpetaja Taavi Esko juhatatavad meie kooli koorid on saavutanud ettelaulmisel väga kõrgeid tulemusi. Aitäh õpetajale ja õpilastele!

4. R, 29. märtsil toimuval Kuusalu valla hariduskonverentsil tutvustame parimate praktikate raames meie kooli projektitööd (Piia Palge-Lepik) ja KiVa-tööd (Piret Kamber).
5. Kavatseme alustada 2019/20 õppeaastat P, 1. septembril ja lõpetada õppeaasta 5. juunil. Õppeaasta jooksul korraldame ka ühe digipäeva. Teemat arutame ka hoolekogu koosolekul, mis toimub N, 21. veebruaril.
6. T, 26. märtsil algusega kell 18.00 toimub lastevanematele ja kõikidele õpetajatele mõeldud koolitus depressiooni-teemadel.
7. Meenutame õpilastele pudru söömise võimalust enne esimest tundi kooli sööklas.
8. Teise trimestri hinded pannakse välja R, 8. märtsil.
9. HTM-i rahulolu-uuring viiakse läbi IV, VIII ja XI klasside õpilastele ajavahemikus 19. veebruar kuni 8. märts.
10. Soovitame lugeda 15. veebruari „Õpetajate Lehest“ Tõnu Jürjeni artiklit „Häiriva käitumisega lapse puhul lihtsaid retsepte ei ole“.
11. Koosolek „Kool 2021“ kooli renoveerimise teemadel toimub T, 19. veebruaril algusega kell 18.00 lugemissaalis.
12. K, 20. veebruaril külastavad kooli 9 õpetajat Vändra Gümnaasiumist. Vaadeldakse tunde ja 6.-7. tund on arutelu õpetajate toas.
13. K, 6. märtsil 8. tunni ajal toimub I-III klasside õpetajatele (osaleda võivad ka IV klasside õpetajad) koosolek õpilastele digioskuste õpetamisest.
14. R, 22. veebruaril toimuvad Eesti Vabariigi aastapäeva aktused järgnevalt:
1.-2. tund V-VII klassid
3.-4. tund VIII-XII klassid
5.-6. tund I-IV klassid.
Aktus algab Eesti Vabariigi hümni laulmisega, järgneb direktori tervitus ja siis vaadatakse filmi „Eia jõulud Tondikakul“.
15. On avatud KIK õppekäikude 2018-2019 õ- a taotlusvoor.
16. 25.02.-01.03 külastavad Nordplus Junior projekti C.U.L.T.U.R.E raames Norra partnerkooli Oskar Helde, Anu Ukkivi, Merja Rumm ja Ilvard Eeriksoo.
17. 24.-28. veebruaril viibivad Piret Kamber, Pille Pürg, Kaire Truus ja Heleri Šelemba KiVa-tunnustusreisil Viini.
18. 24.02-02.03 viibib Kai Peterson Erasmus+ Haridustöötajate Õpirände programmi raames Maltal täiendkursusel "Spice Up Your Teaching - Methodology in Practice Today– Language Teaching Methodology" .
19. On vabanenud üks õpilase koht SDDS Demokraatia projekti reisile 5.-11.mail 2019. Projektireisil saavad osaleda 7.-9. klasside õpilased.
20. K, 27. märtsil toimub XII klassi eesti keele proovieksam.
21. N, 21. veebruaril toimub mälumäng Kuldne Rihukas:
3. tund VIII-XII klassid
5. tund V-VII klassid
22. T, 19. veebruaril on III klassid peale esimest tundi õppekäigul.
23. K, 20. veebruaril viibib VII c klass õppekäigul.
24. N, 21. veebruaril on V c klass peale esimest tundi õppekäigul.
25. R, 22. veebruaril on V a ja b klassid peale esimest tundi õppekäigul.
26. Piret Kukk ei viibi 4.-8. märtsil koolis.
27. Kerli Eelnurm ei viibi R, 22. veebruaril kuni 8. märtsil koolis. Esmaabi andmisega tegelevad vajadusel Heli Perg ja Astrid Rõuk. Võib pöörduda ka doktor Susanna Kari poole.

Alates E, 4. märtsist toimuvad õpetajate infovahetunnid Niina Esko muusikaklassis.