Hea lapsevanem!
Õpilased on andnud meile märku neile olulisest valdkonnast ja see on depressioon. Lisaks noortele pakume võimalust sellest teemast rohkem teada saada ka lapsevanematele!
Ootame teid teisipäeval, 26. märtsi õhtul kell 18.00 Kuusalu Keskkooli aulasse lastevanematele ja õpetajatele mõeldud loengule "Lapse tervisemure märkamine ja mõistmine: depressioon"
Loengus avatakse, kuidas:
- märgata depressioonisümptomeid noortel;
- käib depressiooni ravi ning taastumine;
- teha vahet teisme-eaga kaasnevatel paratamatustel ja vaimse tervise probleemidel;
- pakkuda lapsele tuge vaimse tervise võitlustes.
Arutlustele avatud loengut viib läbi Peaasi.ee koolitaja ja Tartu Ülikooli doktorant Merle Purre. Olulise panuse loengule annavad Eesti Noorte Vaimse Tervise Liikumise noored liikmed, kes avavad isiklikke kogemusi võitlustest depressiooniga ning vaatenurki sellest, millist tuge saab pakkuda toetav lapsevanem.