TÖÖTUBA: Sõnumid ja plakatid

Töötuba õpilastele, kes tahavad midagi olulist öelda. Võimalus luua üks asjalik (või miks mitte ka viisakalt humoorikas) plakat, et sellega midagi ühiskonnale öelda, olgu tegemist ühiskondliku, poliitilise, filosoofilise või muu sarnase üldsust huvitava teemaga.

TÖÖTUBA: Lokid, punutised, meik

Meiginipid ja lihtsamad soengud tüdrukutele.

TÖÖTUBA: Tuleviku ehitamise töötuba

Töötoas tutvustame inseneri elukutset läbi erinevate praktiliste ülesannete. Saab proovida kuidas teostada ehitusuuringuid, termokaameraga vaatleme klassiruumi soojapidavust.

TÖÖTUBA: Võta loov paus - joonista Zentangele!

Õpime joonistama lihtsaid stressi alandavaid mustreid - zentangleid. Joonistamisoskus pole oluline!

TÖÖTUBA: Junni töötuba

Räägime ainevahetuse etappidest, seedeelundkonna osadest, loomade toitumisest ja ainevahetuse jääkidest. Vaatame luubiga ja mikroskoobi all erinevate taimtoiduliste loomade ekskrementide kuju, värvust ja ehitust. Töö käigus joonistame ja täidame töölehte, mängime "Junnimääraja" kaardimängu. Töötoa lõpuks saab maitsta mõne uuritud loomaekskremendiga äravahetamiseni sarnast maiust.

TÖÖTUBA: Töötuba häälele ehk CVT (Complete Vocal Technique)

Mis on hääl? Kuidas tekitada tervislikult häält? CVT tehnika põhialuste tutvustus. Ise hääle tekitamine.

TÖÖTUBA: Kokkamine

Erinevate küpsetiste valmistamine.

TÖÖTUBA: Õppemängu/viktoriini tegemine digikeskkonnas

Õpime koostama viktoriine ja õppemänge digikeskkonnas.

TÖÖTUBA: Eesti Metsloomaühingu töötuba

Räägime metsloomade päästmisest ja nende eest hoolitsemisest. Miks ja miks mitte, millal ja kuidas jne. Võimaluse korral võtan kaasa oma praeguse hoolealuse, väikese varesepoja. Näitan lastele projektoriga (või lihtsalt arvutist või telefonist) pilte ja räägin lugusid meie MTÜ kogemustest.

TÖÖTUBA: Cashy rahatarkuse töötuba

Cashy on simulatsioonimäng elust ja rahast, kus võisteldakse kaaslastega, kes suudab 40 minuti jooksul kõige rohkem oma varasid kasvatada ja olla samal ajal õnnelik. Töötoas osalemiseks on vaja laetud akuga ja mobiilse internetiga nutitelefoni. Töötoas osalemine sobib alates 7.klassist. Need, kes on majandusõppe raames juba seda mängu mänginud, võiksid anda võimaluse teistele koolikaaslastele.

TÖÖTUBA: Minu-aegsed õuemängud (1. aeg 5-6.kl, 2. aeg 7-8.kl)

Mängud: mädamuna, söödav-mittesöödav, ukakas, kull jne.  1. aeg 5.-6. klassid, 2. aeg 7.-8. klassid (mõlemad korrad 60 minutit). Keskkooliklassidele ei tee.

TÖÖTUBA: Maleturniir

Töötoas on nelja tunni jooksul samad õpilased, kokku kuni 10 õpilast.

Registreeru kuni 03.06.