16.04 toimus Kohila Spordihoones Eesti Koolispordiliidu võrkpalli Miniliiga finaalturniir. Finaalis osales 8 kooli: Kuusalu Keskkool, Paide H.Hanssoo Põhikool, Konguta kool, Rakvere Põhikool, Kohila Gümnaasium, Pärnu Mai Kool, Põlva Kool ja Kuressaare Gümnaasium.
Kokku alustas seda võistlust üle Eesti ligi 100 kooli.
Kuusalu Keskkooli poisid saavutasid finaalturniir kõrge neljanda koha!
Võistkonda kuulusid: Mikk Kirsimaa, Jesse Lauter, Madis Hurt, Tener Markus, Ian Järve ja Kaur Marcus Tamre. Juhendas Ilvard Eeriksoo. Palju õnne!

'

Kuusalu Keskkooli kuni 6-ndate klasside poiste võrkpallivõistkond võitis Harju meistrivõistlustel kuldmedalid. Iga mänguga aina paremasse hoogu tõusnud Kuusalu poisid alistasid finaalis favoriidi Kiili Gümnaasiumi!
Samaaegselt toimus ka Võrkpalli Miniliiga I etapi Harjumaa maakondlik võistlus.
Tänu selle võitmisega pääsesime Põhja regiooni finaalturniirile, kus on vastasteks Tallinna, Harjumaa, Raplamaa, Läänemaa, Hiiumaa etappide võitjad. Kuusalu võistkonnas mängisid: Mikk Kirsimaa, Tener Markus, Kermo Veetõusme, Madis Hurt, Kaur Marcus Tamre ja Jesse Lauter. Palju õnne!

16. - 17. märtsil peeti Viljandis rahvusvaheline võrkpallivõistlus "Akzo Nobel Cup 2018". Turniiril osalesid Eesti ja Läti 10. - 12. klasside segavõistkonnad. Meie kooli võistkond koosseisus Joonas Laanpere, Mattias Idavain, Martin Peegel, Sten Hendrik Trauss, Hans Jüris, Anete Samelselg, Mareike Averson, Helena Samelselg saavutasid turniiril tubli 7. koha.
Võistkonna parima mängija auhinna sai Mattias Idavain ja üllatusmängija auhind kuulus Helena Samelseljale.

Kolmapäeval, 11. aprillil selgitati Kiilis 10.-12. klassi poiste ja tüdrukute Harjumaa meistrid võrkpallis. Meie kooli poisid ja tüdrukud võistlesid õpetaja Ingrit Keerma ja Sergo Treufeldi juhendamisel. Kuusalu Keskkooli tüdrukud võitsid suurepärase 3. koha. Kuusalu KK esindasid turniiril Mariliis Sinivee, Gätriin Hobta, Mareike Averson, Helena Samelselg, Anete Samelselg, Kristina-Margot Trepp ja Sanna Aaslav-Kaasik.
Poiste arvestuses saavutas Kuusalu KK I võistkond 5. koha ja Kuusalu KK II võistkond 6. koha.
Kuusalu KK I võistkonnas mängisid Nikolai Treiberg, Joonas Laanpere, Mattias Idavain, Raigo Seppago, Sten Hendrik Trauss, Hans Jüris ja Martin Peegel.
Kuusalu KK II võistkonda esindasid Egert Gahler, Kaspar Kiilaspää, Martin Rudakov, Brent Põhjala, Petrik Hunt, Kaur Taal ja Karel Taal. Palju õnne kõigile!

Kuusalu Keskkooli 7. - 9. klasside poisid saavutasid Harjumaa koolidevahelistel võrkpallivõistlusel tubli 7. koha. Samal turniiril mängiti välja ka Kooliliiga maakondlik arvestus, kus saavutati suurepärane kolmas koht!
Seekord esindasid Kuusalu Keskkooli võistkonda Sten Link, Rain Roos, Aaron Allmägi, Miikael Martti Vatunen, Risto Udusaar, Jakob Mattias Oja, Oskar Paiste ja Erki Proos. Poisse juhendavad õpetajad Sergo Treufeld ja Ilvard Eeriksoo. Palju õnne kõigile!