4. aprillil Kiilis peetud Harjumaa koolidevahelisel meistrivõistlusel võrkpallis saavutas Kuusalu Keskkooli võistkond III KOHA koosseisus Mari Ellen Aaman, Anete Samelselg, Mariliis Sinivee, Carmen Tiinas, Gätriin Hobta, Sanna Aaslav-Kaasik ja Mareike Averson.
Poiste võistkond (Joonas Laanpere, Karl Erich Orgusaar, Richard Raudla, Martin Peegel, Nikolai Treiberg, Mattias Idavain ja Hans Jüris) sai 4. koha. Õnnitleme tublisid sportlasi ja õpetajat Margus Keerma!

Kuusalu Keskkooli 6. klassi poisid võitsid Harjumaa koolidevahelistel võrkpallivõistlusel HÕBEMEDALI.
Finaalis tuli tunnistada koduvõistkonna Kiili paremust tulemusega 2:0. Seekord esindasid Kuusalu Keskkooli võistkonda Tener Markus, Nils-Erik Möller, Andreas Idavain, Arthur Ruse ja Arman Cedrik Kivisik. Võistkonda juhendas õpetaja Sergo Treufeld. Palju õnne kõigile!

Kuusalu kk 8. - 9. kl tüdrukute võrkpallinaiskond tuli Harjumaa koolinoorte meistriks. Võistkond mängis koosseisus : Merily Rool, Anna-Liisa Sootalu, Dagne Markiine Kotkas, Sarah Maiberg, Kadi Rahu, Eliise Proos, Carmen Kruusement. Närvesöövas poolfinaalis alistati 2:1 Turba Gümnaasium ja finaalis Loksa Gümnaasium samuti geimidega 2:1 (viimane geim 15:14). Võistkonda juhendas Margus Keerma.

Vaata võistluste pilte galeriist.

Harjumaa koolidevahelistel võrkpallivõistlustel sai 10. - 12. klasside võrkpallinaiskond III koha (koosseis: Kadi Sigus, Keidi Kruusandi, Kärt Kurisoo, Kristiina Rebane, Johanna Pärnasalu, Ruti ja Reeli Kerro).
Võrkpalli kompleksarvestuses 2012 sai Kuusalu Keskkool II koha, jäädes 3 punktiga alla Kiili Gümnaasiumile. Parimad tulemused olid 8.-9.klassi tüdrukutel (I koht), kuni 6.klassi tüdrukutel (II koht) ja kuni 6.klassi poistel ning gümnaasiumi neidudel (III koht). Treenerid Ingrit Keerma, Margus Keerma ja Signe Teesalu. Vaata ka pildigaleriid.

1. veebruaril Kiilis toimunud Harjumaa 2012. a koolidevahelistel meistrivõistlustel võrkpallis (kuni 6.kl poisid) saavutas Kuusalu KK poiste võistkond koosseisus Arko Gert Tuisk, Oliver Jürgenson, Mattias Mesilane, Madis Maidle, Tanel Truus ja Rico Lees III koha. Treener Ingrit Keerma.