Kuulutame välja kandideerimise uuele projektireisile Belgiasse 12.-14.-aastastele õpilastele!*

Erasmus+ strateegilise koostööprojekti "Kaasava hariduse võimalused Spordi ja Muusika näitel" järjekordne ja ühtlasi selle projekti viimane õpilasreis toimub 24.-30. septembril 2017 Belgiasse.
Teema on Euroopa Liit ja Euroopa Parlament. 2017. aastal on Eesti esimest korda Euroopa Liidu Nõukogu eesistuja rollis ja seepärast on reis eesti õpilastele eriti tähtis.

Kandideerida on võimalik kõigil Kuusalu Keskkooli õpilastel, kes on reisi hetkel, st sügisel 12-14-aastased.
Reisile sõidavad 10 õpilast ja õpilasi saadavad kolm õpetajat. Reisiga seotud kulud tasutakse projekti vahenditest.

Sooviavaldus reisil osalemiseks edasta palun e-maili aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või oma
klassijuhatajale hiljemalt 26. maiks 2017.

Reisile sõitvad õpilased valitakse välja järgmiste kriteeriumide alusel:
1. Õpilase sooviavaldus (õpilase või lapsevanema teade klassijuhatajale või e-kiri aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) – 2 punkti;

2. Õpilase käitumine 2016/2017 õ.a. III trimestril hea või väga hea - 2 punkti; kui on rahuldav, siis 1 punkt, mitterahuldav – 0 punkti;
3. Õpilase õppeedukus 2016/2017 õ.a. III trimestril hea või väga hea - 2 punkti; kui on mõni kolm sees, siis 1 punkt;
4. Õpilase õppeedukus aines inglise keel on hea või väga hea – 2 punkti; kui on rahuldav, siis 1 punkt, mitterahuldav – 0 punkti;
5. Klassijuhataja soovitus (seda ei pea õpilane või vanem ise õpetajalt küsima)- maksimaalselt 2 punkti.
6. Õpilasel on head või väga head suhtlusoskused, tal on julgus esineda, sh inglise keeles – 5 punkti; kui on rahuldav, siis 2 punkti, mitterahuldav – 0 punkti.
Hindamiseks tuleb õpilastel esineda inglise keeles komisjoni ees, kuhu kuuluvad 3 õpetajat (sh projektijuht, inglise keele õpetaja). Hindamisele kutsutakse pingerea alusel, mis on moodustunud p. 1-5 alusel.

Toimuvad individuaalsed vestlused ning meeskonnatöö harjutused. Aeg: teisipäeval, 30. mail.
Kui kriteeriumide alusel saab ühepalju punkte rohkem arv õpilasi, kui osalema mahub, siis toimub reisile sõitjate väljaselgitamiseks loosimine.
NB! Eelistuse saavad õpilased, kes Slovakkia, Rumeenia, Belgia ja Itaalia reisidel osaleda ei ole saanud.

* Õpilane peab olema 12-14-aastane reisi toimumise ajal st sügisel 2017.